S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat. Seznamte se s rozsahem naší nabídky – rolujte dolů.

Carbo vegetabilis AKH

Kód: AKH-30
Neohodnoceno
Značka: AKH
199 Kč
Skladem (>7 ks)
Můžeme doručit do:
27.09.2023

Carbo vegetabilis AKH, doplněk stravy.

Složení: 1 tableta obsahuje 99 pg Carbo vegetabilis (rostlinné uhlí ze dřeva břízy); koncentrace účinné látky v přípravku a způsob výroby odpovídají homeopatické potenci 5C. Produkt se vyrábí pod farmaceutickým dohledem. Protispékavá látka – magnesii stearat 0,0028 g, monohydrát laktózy 0,136 g, rýžový škrob 0,012 g. Doporučená denní dávka pro dospělé: 2 tablety třikrát denně. Balení obsahuje 60 tablet.

Pro Akademii klasické homeopatie, spol. s r.o. vyrobil Radim Bakeš – Galenická laboratoř Ostrava. Číslo podnikové normy: 53-HT-13

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doporučená denní dávka pro dospělé je 2 tablety 3x denně, pro děti 1 tableta 3x denně. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě 15-25°C. Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí, nevystavujte silným elektromagnetickým polím, např. od mikrovlnné trouby.

Stručná informace k přípravku: Oblastmi možných použití doplňku stravy Carbo vegetabilis AKH jsou srdeční a oběhový systém, dýchací cesty, trávicí trakt, kůže.

Carbo vegetabilis může být užitečné a působit blahodárně např. při slabosti a vyčerpání, může podpořit slábnoucí paměť. Podobně jako aktivní uhlí vyráběné z březového dřeva, což je zdroj tohoto doplňku stravy i homeopatických léků stejného názvu, může Carbo vegetabilis podpořit zažívání a zmírňovat nadýmání.

Důležité upozornění: Informace uváděné ve Stručné informaci k přípravku (viz předchozí odstavce) nejsou schválenými léčebnými indikacemi! Jedná se o tradiční, praxí prověřené možnosti podpůrného použití specifického doplňku stravy připravovaného podle podnikové normy 53-HT-13, která je totožná s přípravou homeopatika stejného názvu v potenci C5 podle HAB (Homöopathisches Arzneibuch).
V případě konkrétních zdravotních problémů se vždy obracejte na svého lékaře!

Doplňkové parametry

Kategorie: Produkty AKH
Hmotnost: 0.02 kg
doplněk stravy:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz