Důležité upozornění

Homeopatický Manuál© umožňuje se značnou mírou spolehlivosti nalézt účinné homeopatikum, nemůže však zahrnovat veškerá možná řešení. Neodpovídá-li žádný z uvedených popisů potíží skutečnosti, obraťte se na zkušeného homeopata. Homeopatická samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči! Společnost Empatie, s.r.o. nepřebírá žádnou zodpovědnost za případné poškození osob nebo majetku.

Paměť, slábnutí paměti, stařecká demence

Stejně jako svaly, tak i paměť a duševní schopnosti je třeba udržovat v kondici a posilovat vhodnými aktivitami. Objevují-li se příznaky zapomnětlivosti či neschopnosti „udržet nit“ vyprávění, pak je účelné užívání obou níže uvedených produktů, neboť se ve svém účinku ideálně doplňují.

Uvedená homeopatika a Schüsslerovy soli jsou vhodná i pro léčbu pokročilejších stavů slábnutí mozkové činnosti a mohou zlepšit stav i při rozvinuté stařecké demenci. Každopádně však platí, že čím dříve se problém podchytí, tím větší je naděje na dlouhodobé zachování kvality života a duševní svěžesti.

Pokyny k užívání homeopatik a Schüsslerových solí i další informace k homeopatické léčbě naleznete v informačním listu, který zasíláme spolu s objednanými léčivy.

  Popis Název položky Cena s DPH
1_duo_pamoryn.jpg

2 x Baryta carbonica 5CH a 1 x Schüsslerova sůl č. 5 Kalium phosphoricum DHU 200 tablet.

Osvědčené duo homeopatikum + Schüsslerova sůl. Užívá se zejména při slábnutí paměti, ztrátě mentální energie, apatii, poruchách spánku a příznacích demence.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
Duo-Paměť-01 362.00 Kč
ks