Důležité upozornění

Homeopatický Manuál© umožňuje se značnou mírou spolehlivosti nalézt účinné homeopatikum, nemůže však zahrnovat veškerá možná řešení. Neodpovídá-li žádný z uvedených popisů potíží skutečnosti, obraťte se na zkušeného homeopata. Homeopatická samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči! Společnost Empatie, s.r.o. nepřebírá žádnou zodpovědnost za případné poškození osob nebo majetku.

Cukrovka, Diabetes mellitus

Cukrovku lze úspěšně léčit homeopaticky, pokud je nalezen pacientův konstituční lék. Níže uvedené přípravky nejsou zdaleka jediné, které se pro léčbu cukrovky využívají, patří však k nejčastěji používaným a též úspěšným homeopatikům. Tato homeopatika se uplatňují zejména u osob s omezenou (avšak ne zcela zastavenou) tvorbou inzulínu.

S objednanými přípravky obdržíte informační list s pokyny k podávání homeopatik a homeopatické léčbě.

  Popis Název položky Cena s DPH
monokomponety_boiron_144.jpg

Popis podobný jako u Lycopodia, navíc po konzumu sladkého často škrouchání v břiše, případně průjem. Pocity stísněnosti. Tíseň, strach a průjem i před případným veřejným vystoupením. 

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
ARGENTUM NITRICUM 30CH 87.00 Kč
ks
monokomponety_boiron_145.jpg

Výrazná chuť na sladků. Může se objevit sklon k tloustnutí. Potí se při nejmenší námaze, zejména na hlavě. Pocení na hlavě i ve spánku. Stolice a pot páchnou kysele. Studené nohy i ruce.

Dítě se relativně pozdě učí chodit i mluvit. Má podivné chutě, například na mýdlo, uhlí a podobně, které v případě možnosti konzumuje. Z normálních potravin má rádo vajíčka. Zhoršení chladem, vlhkem a námahou.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
CALCAREA CARBONICA 9CH 87.00 Kč
ks
monokomponety_boiron_146.jpg

Při výrazné chuti na sladké, po jehož konzumu následuje nadýmání. Pokožka žlutá, někdy vyhublost, vypadá na svůj věk starší. Dominantní až panovačný typ (vůči slabším). 

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
LYCOPODIUM CLAVATUM 30CH 87.00 Kč
ks
monokomponety_boiron_147.jpg

 Symptomatika podobná jako u Lycopodium, avšak méně výrazné nadýmání. Navíc však pocity horkosti. Kreativní typ, často ve vedoucím postavení ve skupině. Pokožka působí nemytým dojmem. Nemá rád doteky vlněného oblečení.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
SULFUR 30CH 87.00 Kč
ks