Důležité upozornění

Homeopatický Manuál© umožňuje se značnou mírou spolehlivosti nalézt účinné homeopatikum, nemůže však zahrnovat veškerá možná řešení. Neodpovídá-li žádný z uvedených popisů potíží skutečnosti, obraťte se na zkušeného homeopata. Homeopatická samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči! Společnost Empatie, s.r.o. nepřebírá žádnou zodpovědnost za případné poškození osob nebo majetku.

Poruchy růstu dětí

Při zbrzděném růstu dětí je třeba lékařsky vyšetřit hladinu růstových hormonů. Je-li v mezích normálu a dítě přesto neroste, doporučujeme HomSet® - ZDRAVÉ KOSTI, který povzbuzuje zdravý růst kostí, včetně dlouhých kostí dolních končetin.

S objednanými homeopatiky obdržíte též informační list k užívání homeopatik a homeopatické léčbě.

  Popis Název položky Cena s DPH
calcium_fluoratum.jpg

Nedostatečný nebo vadný růst kostí, pomalý růst. Užívat spolu se Schüsslerovou solí č. 2 Calcium phosphoricum.
Poznámka: Při poruchách růstu u dětí je konzultace s odborným lékařem samozřejmostí, aby se vyloučila jako možná příčina nízká hladina růstových hormonů.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
No. 1 Calcium fluoratum DHU 80 tablet 99.00 Kč
ks
calcium_phosphoricum.jpg

Nedostatečný nebo vadný růst kostí, pomalý růst. (Při poruchách růstu u dětí je konzultace s odborným lékařem samozřejmostí).

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
No. 2 Calcium phosphoricum DHU 80 tablet 99.00 Kč
ks
monokomponety_boiron_378.jpg

Sada homeopatik HomSet® - ZDRAVÉ KOSTI obsahuje přípravky, které se osvědčují při homeopatické léčbě řídnutí kostí (osteoporózy), zlomenin a též pomalého nebo nedostatečného růstu dětí a mladistvých, který není způsoben nedostatečnou hladinou růstových hormonů.

Souprava obsahuje homeopatika Calcarea phosphorica 5CH, Calcarea carbonica 5CH a Mumio 30 tbl. Přípravek Calcarea carbonica 5CH je obohacen psychodynamickou biorezonancí o informační složky dalších homeopatik, která se osvědčují při léčbě osteoporózy, nedostatečného růstu kostí a při podpoře srůstání zlomenin.

Mumio, jeden z přípravků soupravy, je přírodní produkt sbíraný ve skalních rozsedlinách v Himálaji a dále rafinován pro farmaceutické a potravinářské účely. Mumio je zařazeno do kategorie potravní doplňky a podle legislativy Evropské Unie nejsou potravní doplňky určeny pro děti. O přínosu mumia pro zdravý růst kostí však nejsou žádné pochybnosti, proto je mumio součástí této soupravy HomSet.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
HomSet® - ZDRAVÉ KOSTI 326.00 Kč
ks