Důležité upozornění

Homeopatický Manuál© umožňuje se značnou mírou spolehlivosti nalézt účinné homeopatikum, nemůže však zahrnovat veškerá možná řešení. Neodpovídá-li žádný z uvedených popisů potíží skutečnosti, obraťte se na zkušeného homeopata. Homeopatická samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči! Společnost Empatie, s.r.o. nepřebírá žádnou zodpovědnost za případné poškození osob nebo majetku.

Vysoký krevní tlak

Dříve než se budeme zabývat snižováním krevního tlaku, musíme si ujasnit, jak k této poruše dochází a proč je snižování krevního tlaku alopatickými léky ve své podstatě nebezpečné.

Medicína se důkladně zabývá cévními chorobami, bohužel vůbec neřeší otázky mezibuněčných prostor. Věc se má tak, že živiny a kyslík jsou přivedeny krevními vlásečnicemi k bazální buněčné membráně, která má být dostatečně prostupná, aby se tyto živiny mohly dostat do buňky, zásobit ji energií a kyslíkem a celkově ji vyživovat. Pokud je však prostupnost bazálních buněčných membrán v důsledku nahromadění bílkovin (jde zejména o bílkoviny z živočišné stravy!) v mezibuněčných prostorách snížena, buňky tělesných tkání trpí nedostatečným přísunem energie a živin. Tělo se pak snaží k těmto buňkám živiny „protlačit“, což se projevuje zvýšeným krevním tlakem. Pokud však zvýšený krevní tlak uměle snížíme předepsanými tabletami, celou situaci můžeme jen zhoršit: Buňky dostávají méně energie a živin, člověk má stále hlad a tak jí a jí. A často začne přibývat na váze, protože se živiny nedostávají k aktivním buňkám, které je potřebují, nýbrž se mohou jen ukládat do tukových polštářů a břicha.

Řešení je překvapivě snadné. Musíme vyčistit mezibuněčný prostor, aby se živiny a energie dostávaly, kam se dostat mají. Tím dojde zcela automaticky ke snížení krevního tlaku a zlepšení všech metabolických funkcí. Jak postupovat? Snížit konzum masa! Denně jíst maximálně jedno masité jídlo (a ne velkou porci), každý týden zařadit přísně bezmasý den a každý měsíc přísně bezmasý týden. Žádné výjimky, jde o zdraví a někdy i o život! Vyčištění mezibuněčných prostor můžete výrazně podpořit užíváním homeopatik soupravy HomSet® DETOX. Ta obsahuje Lymphomyosot, který posiluje prodění lymfy a očistu mezibuněčných prostor, dále Engystol s čistícím homeopatikem Sulfur v několika potencích a zejména Vincetoxinum officinale, které platí za „skrz naskrz“ pročišťující homeopatikum. Poslední z přípravků soupravy, Nux vomica působí detoxikačně a podporuje činnost jater a tedy odbourávání z tkání vyplavených toxinů.

Účelné je také omezit konzum soli a tak podpořit činnost takzvané sodno-draselné pumpy na bazální buněčné membráně. Přebytek sodíků totiž tuto životně důležitou biochemickou funkci oslabuje, zpomaluje metabolismus a způsobuje řadu metabolických poruch.

A ještě jednu zajímavost: zabiják cholesterol… Tak to je další „geniální objev“ moderní medicíny. Místo zoufalé snahy vyhýbat se jídlům s obsahem LDL cholesterolu snižte raději konzum masa, nebo přejděte na dva měsíce na vegetariánskou stravu. Výše popsaný mechanismus se postará o to, že cholesterol bude buňkami metabolicky využit a nebude se ukládat v cévách.

Více informací k HomSetu DETOX viz oddělení "Detoxikace organismu, podpora imunity". S objednanými přípravky obdržíte informační list k podávání homeopatik a homeopatické léčbě.

  Popis Název položky Cena s DPH
homset_detox.jpg

Homeopatická detoxikační a imunitu posilující kůra
LYMPHOMYOSOT
+ ENGYSTOL
+ 2 balení Nux vomica 9CH

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
HomSet DETOX 506.00 Kč
ks