Důležité upozornění

Homeopatický Manuál© umožňuje se značnou mírou spolehlivosti nalézt účinné homeopatikum, nemůže však zahrnovat veškerá možná řešení. Neodpovídá-li žádný z uvedených popisů potíží skutečnosti, obraťte se na zkušeného homeopata. Homeopatická samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči! Společnost Empatie, s.r.o. nepřebírá žádnou zodpovědnost za případné poškození osob nebo majetku.

Krční páteř, bolesti krční páteře

Práce na počítači znamená jednostranné namáhání krční páteře, což vede často k bolestem hlavy a migrénám (viz též toto heslo). Jednostrannou zátěž krční páteře je třeba minimalizovat správným držením těla a kompenzovat cičením a pohybem. Pro léčbu již existujících potíží s krční páteří a bolestí hlavy původem od krční páteře doporučujeme sadu homeopatik HomSet - KRČNÍ PÁTEŘ. Ruta graveolens, jedno z homeopatik v této soupravě, pomáhá též při unavených očích, hemeroidech (dalším problému sedavého zaměstnání) a zánětu šlach, zejména v lokti. Bryonia je často účinné homeopatikum při bolestech zad.

S objednanými přípravky obdržíte informační list k podávání homeopatik a homeopatické léčbě.

  Popis Název položky Cena s DPH

Sada homeopatik HomSet® - KRČNÍ PÁTEŘ obsahuje přípravky, které se osvědčují při homeopatické léčbě potíží projevujících se ztuhlou a bolestivou šíjí a bolestmi hlavy. Velmi častou příčinou těchto potíží je sedavé zaměstnání a zejména práce na počítači. Souprava obsahuje homeopatika Bryonia 9CH, Colocynthis 9CH (nebo15CH) a Ruta graveolens 9CH.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
HomSet® - KRČNÍ PÁTEŘ 261.00 Kč
ks
traumeel_mast_4.jpg

Homeopatický léčivý přípravek užívaný tradičně v homeopatii ke zmírnění bolesti při lehkých nebo středně závažných poraněních pohybového aparátu. Příbalová informace:

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
TRAUMEEL S (mast) 189.00 Kč
ks
monokomponety_boiron_282.jpg

HWS-Syndrom (ztuhlost šíje, bolesti původem od krční páteře, které se šíří do ramenou a zad). S těmito problémy bývá často spojen i pocit jakéhosi „vnitřního napětí“. Běžné jsou i bolest hlavy od krční páteře, Actaea racemosa může pomoci i při lumbagu.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
ACTAEA RACEMOSA 9CH 87.00 Kč
ks