Důležité upozornění

Homeopatický Manuál© umožňuje se značnou mírou spolehlivosti nalézt účinné homeopatikum, nemůže však zahrnovat veškerá možná řešení. Neodpovídá-li žádný z uvedených popisů potíží skutečnosti, obraťte se na zkušeného homeopata. Homeopatická samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči! Společnost Empatie, s.r.o. nepřebírá žádnou zodpovědnost za případné poškození osob nebo majetku.

Porod – příprava a usnadnění

Pro usnadnění porodu se uplatňují zejména dále uvedená homeopatika. Pro případ pocitů strachu doporučujeme Rescue krizový sprej, který se uplatňuje i jako přípravek zmírňování bolestí. Bachovy kapky a další produkty si můžete objednat v sekci Bachovy květové esence.

S objednanými homeopatiky obdržíte též informační list k užívání Bachových esencí a homeopatik a k homeopatické léčbě.

  Popis Název položky Cena s DPH
monokomponety_boiron_380.jpg

Křečovité stahy dělohy, strnulé děložní hrdlo, neefektivní děložní stahy. Podává se jednorázově při výše uvedených potížích v průběhu porodu nebo preventivně, 2x denně 2 až 3 globule několik dní před očekávaným porodem.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum
CAULOPHYLLUM THALICROIDES 9CH 87.00 Kč
ks

Homeopatikum pro zlepšení potíží a rychlé hojení po nastřižení hráze. Přípravek působí rovněž při bolestivém nucení na moč a nebo při bolestivém močení po porodu.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
STAPHYSAGRIA 9CH 87.00 Kč
ks
monokomponety_boiron_379.jpg

Následky poranění a ztráty krve a při krvácení, též při slabosti a vyčerpání po porodu. Přípravek může pomoci také při hrozícím potratu následkem úrazu či pádu.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
ARNICA MONTANA 9CH 87.00 Kč
ks
monokomponety_boiron_382.jpg

Plačtivé nálady nastávající maminky, její touha po podpoře a věnování se. Potřeba čerstvého vzduchu a pohybu. Podávat 2x denně 5 globulí po dobu 2-3 dnů respektive do zřetelného uklidnění.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
PULSATILLA 9CH 87.00 Kč
ks
monokomponety_boiron_381.jpg

Obrácení dítěte, které naléhá na vchod pánevním koncem.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
PULSATILLA 9CH 87.00 Kč
ks