Důležité upozornění

Homeopatický Manuál© umožňuje se značnou mírou spolehlivosti nalézt účinné homeopatikum, nemůže však zahrnovat veškerá možná řešení. Neodpovídá-li žádný z uvedených popisů potíží skutečnosti, obraťte se na zkušeného homeopata. Homeopatická samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči! Společnost Empatie, s.r.o. nepřebírá žádnou zodpovědnost za případné poškození osob nebo majetku.

Hyperaktivita dítěte

Hyperaktivita představuje vážný problém zejména ve škole. Před rutinním předepisování psychofarmak je třeba se vším důrazem varovat. Dítě je pod vlivem psychofarmak otupělé a může se stát i obětí dopravní nehody. Dítěti je potřeba dopřát co nejvíce klidu a omezit sledování televize.

Výborných výsledků při léčbě hyperaktivity u dětí je dosahováno metodou EFT a také léčbou Bachovými esencemi. Zde se uplatní zejména Bachovy esence, a sice esenci č. 7. Chestnut bud, esence č. 15 Holly, esence č. 31 Vervain a esence č. 36 Wild oat. Tyto esence si můžete (podle shody popisů) objednat v sekci Bachovy květové esence - Manuál. Je možné podávat i více esencí současně, ne však více než 6.

S přípravky obdržíte informační list k dávkování a podávání homeopatik a Bachových esencí.

 

  Popis Název položky Cena s DPH
monokomponety_boiron_195.jpg

Enormní neklid, hyperaktivní, ale neagresivní, jinak hodné dítě. V mžiku přemění uklizený pokoj ve spoušť. Objevují se stavy strachu. Horkokrevné dítě. Zhoršení pobytem v teplé místnosti.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
ARSENICUM IODATUM 9CH 87.00 Kč
ks