Důležité upozornění

Homeopatický Manuál© umožňuje se značnou mírou spolehlivosti nalézt účinné homeopatikum, nemůže však zahrnovat veškerá možná řešení. Neodpovídá-li žádný z uvedených popisů potíží skutečnosti, obraťte se na zkušeného homeopata. Homeopatická samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči! Společnost Empatie, s.r.o. nepřebírá žádnou zodpovědnost za případné poškození osob nebo majetku.

Polypy, myomy a fibromy

Jako polyp je označován stopkatý útvar na sliznici. Polypy se řadí mezi nepravé nádory. Podle místa svého výskytu mohou způsobovat různé potíže, například dráždění a krvácení. Někdy se polypy mohou zvrhnout i do rakovinného bujení. Je-li lékařem diagnostikován polyp, můžeme jej obvykle homeopaticky úspěšně vyléčit.

Níže uvedené přípravky bývají při léčbě polypů a myomů často úspěšné. Pokud však po 3-4 týdnech podávání homeopatika polyp nebo myom nezmizí, bude třeba navštívit zkušeného homeopata, který předepíše pacientův individuální konstituční lék. Při léčbě myomů se dále osvědčuje homeopatikum Conium 5CH (bohužel nemůžeme zasílat, je na lékařský předpis).

S objednanými homeopatiky obdržíte též informační list k užívání homeopatik a homeopatické léčbě.

  Popis Název položky Cena s DPH
monokomponety_boiron_376.jpg

Polypy u dětí a ostatních pacientů, kteří mají sklon přibývat na váze a v sklon pocení na hlavě, zejména ve spánku.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
CALCAREA CARBONICA 15CH 87.00 Kč
ks
monokomponety_boiron_377.jpg

Polypy uvnitř tlustého střeva, polypy v děloze a též polypy, které se objevily v reakci na očkování. Podávat 2x denně 5 globulí do zmizení polypu. Úspěšnost léčby po 3-4 týdnech zkontrolovat lékařskou prohlídkou.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
THUYA OCCIDENTALIS 15CH 87.00 Kč
ks