Důležité upozornění

Homeopatický Manuál© umožňuje se značnou mírou spolehlivosti nalézt účinné homeopatikum, nemůže však zahrnovat veškerá možná řešení. Neodpovídá-li žádný z uvedených popisů potíží skutečnosti, obraťte se na zkušeného homeopata. Homeopatická samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči! Společnost Empatie, s.r.o. nepřebírá žádnou zodpovědnost za případné poškození osob nebo majetku.

Žaludeční vřed, dvanácterníkový vřed

Níže uvedené přípravky se obvykle s úspěchem využívají pro léčbu žaludečních a dvanácterníkových vředů, nejsou však zdaleka jediné, které je možno při potížích s žaludečním nebo dvanácterníkovým vředem použít. Pomáhá i pití čaje z maralového kořene, v akutních stavech někdy i šťáva vylisovaná z větší syrové brambory.

S objednanými přípravky obdržíte informační list k podávání homeopatik a homeopatické léčbě.

  Popis Název položky Cena s DPH
monokomponety_boiron_54.jpg

Bolesti bodavého charakteru, které vystřelují z oblasti žaludku až do slabin. Po jídle pocit tíže v žaludku, jako by trávící systém nefungoval. Odpor k masu, nutkavá chuť na pivo (jehož pití, stejně jako požívání jiného alkoholu příznaky zhoršuje). Po pití piva se může objevit i průjem nebo zvracení.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
KALIUM BICHROMICUM 9CH 87.00 Kč
ks
monokomponety_boiron_54.jpg

Pálivé bolesti žaludku. Chuť na velká množství studených nápojů (vody). Jakmile se nápoj ohřeje v žaludku, dojde k jeho vyzvracení. Jazyk je červený, suchý. Pocit pálení na jazyku.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
PHOSPHORUS 9CH 87.00 Kč
ks