Důležité upozornění

Homeopatický Manuál© umožňuje se značnou mírou spolehlivosti nalézt účinné homeopatikum, nemůže však zahrnovat veškerá možná řešení. Neodpovídá-li žádný z uvedených popisů potíží skutečnosti, obraťte se na zkušeného homeopata. Homeopatická samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči! Společnost Empatie, s.r.o. nepřebírá žádnou zodpovědnost za případné poškození osob nebo majetku.

Zarděnky, dětské nemoci

Zarděnky jsou jedním z nemnoha onemocnění, kde je za jistých okolností opodstatněné preventivní očkování. U mladých žen toužících po mateřství, pokud dříve neprodělaly toto onemocnění, mohou totiž zarděnky v době těhotenství způsobit opravdu závažné poškození plodu. Jedině a pouze z tohoto důvodu by se tyto mladé ženy mohly nechat proti zarděnkám očkovat. Jinak jsou zarděnky celkem lehkým infekčním onemocněním, přenášeným nejčastěji kapénkovou nákazou. Inkubační od nákazy do propuknutí onemocnění je asi 14 až 21 dnů. Symptomaticky jsou zarděnky dosti podobné se spálou, také zde začíná onemocnění jako běžné nachlazení. Na rozdíl od spály bývá horečka podstatně nižší. Podčelistní lymfatické uzliny a uzliny na krku jsou na pohmat tvrdé a naběhlé. Po několika dnech od propuknutí nemoci se objeví i růžová vyrážka, nejprve v obličeji, pak na těle. Končetiny bývají vyrážkou postiženy méně. Ojediněle mohou i zarděnky způsobit závažnější následné zdravotní komplikace, například zánět mozkových blan a kloubů. Alopaticky se zarděnky léčit nedají, tělo se s nimi však vypořádá většinou samo. Pomáhá lehká, na vitamíny bohatá strava a dostatečný příjem tekutin. Homeopatická léčba je velmi účinná a rozhodně stojí za to ji při onemocnění zarděnkami použít. Preventivně lze podat homeopatika i sourozencům nemocného dítěte. Pro prevenci zarděnek, ale i dalších dětských nemocí doporučujeme HomSet DN.

S objednanými přípravky obdržíte informační list k podávání homeopatik a homeopatické léčbě.

  Popis Název položky Cena s DPH

Sada homeopatik HomSet® - DN obsahuje přípravky, které se osvědčují při homeopatické léčbě dětských nemocí. Přípravky obsažené v této sadě pokrývají symptomatiku spalniček, spály, příušnic, zarděnek a planých neštovic. Souprava obsahuje homeopatika Belladonna 9CH, Gelsemium 9CH, Phytolacca 15CH a Rhus toxicodendron 9CH. Přípravek Rhus toxicodendron 9CH je navíc obohacen psychodynamickou biorezonancí o informační složky dalších homeopatik, homeopatik, která se osvědčují při léčbě spalniček, spály, příušnic, zarděnek a planých neštovic. K soupravě přikládáme podrobný popis a návod k užívání.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
HomSet® - DN 348.00 Kč
ks
engystol-1_-_kopie.jpg

Komplexní přípravek, homeopatikcá specialita. Více informací zde:

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
ENGYSTOL tbl. 50 145.00 Kč
ks
monokomponety_boiron_54.jpg

Růžová vyrážka je již viditelná, dítě je plačtivé, chce být konejšeno. Oči začervenalé. Nosní sekret žlutavý. Malá nebo žádná žízeň. Zlepšení na čerstvém vzduchu, zhoršení v přetopené nebo zatuchlé místnosti.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
PULSATILLA 9CH 87.00 Kč
ks
monokomponety_boiron_54.jpg

Za ušima jsou naběhlé mízní uzliny, bolest v uších při polykání. Zlepšení studenými nápoji.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
PHYTOLACCA DECANDRA 9CH 87.00 Kč
ks