Důležité upozornění

Homeopatický Manuál© umožňuje se značnou mírou spolehlivosti nalézt účinné homeopatikum, nemůže však zahrnovat veškerá možná řešení. Neodpovídá-li žádný z uvedených popisů potíží skutečnosti, obraťte se na zkušeného homeopata. Homeopatická samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči! Společnost Empatie, s.r.o. nepřebírá žádnou zodpovědnost za případné poškození osob nebo majetku.

Strach, pocity strachu, tréma

Pocity strachu, trému a dokonce i některé fobie lze řešit homeopaticky nebo pomocí Bachových esencí. Výborných výsledků dosahováno i pomocí metody EFT.

Kromě homeopatik uváděných níže v soupisu léků doporučujeme Vaší pozornosti tyto Bachovy esence: květovou esenci č. 2 Aspen, č. 20 Mimulus, č. 26 Rock rose a případně i č. 25 Red chestnut. Bachovy kapky můžete zakoupit v sekci Bachovy květové esence – Manuál. Ve stresových situacích pomáhají Rescue krizové kapky nebo sprej, viz sekci Bachovy květové esence – Rescue® produkty.

S objednanými přípravky obdržíte informační list k podávání homeopatik a homeopatické léčbě.

  Popis Název položky Cena s DPH

Sada homeopatik HomSet® - SEBEDŮVĚRA obsahuje přípravky, které účinně pomáhají při stavech vnitřní nejistoty, trémy a různých typů strachů. Souprava obsahuje Bachovy květovou esenci Rescue Remedy kapky 10 ml a homeopatikum Argentum nitricum 15CH. Přípravek Argentum nitricum je dále obohacen radionickou biorezonancí o informační složky dalších homeopatik, která napomáhají k uklidnění a získání vnitřní vyrovnanosti.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
HomSet® - SEBEDŮVĚRA 365.00 Kč
ks
krizova-kapky_10ml.jpg

Bachovy květové kapky. Zvláště účinné v krizových situacích, kdy se potřebujeme rychle uklidnit a získat duševní rovnováhu . Ideální pro studenty před zkouškami ( nedodá potřebné znalosti, jen klid a sebedůvěru). Možnost nakapat 10-20 kapek do PET lahve s neperlivou vodou a průběžně popíjet. Další informace a produkty: BACHOVY ESENCE

Charakteristika. :Doplněk stravy.
RESCUE krizové kapky 10 ml 265.00 Kč
ks
monokomponety_boiron_54.jpg

Strach ze zkoušky, písemky a jiných očekávaných stresujících událostí. Přípravek podávat pokaždé, když strach „dolehne“ a pak ještě krátce před vlastní zkouškou. Možno užívat současně s přípravkem Gelsemium.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
ARGENTUM NITRICUM 9CH 87.00 Kč
ks
monokomponety_boiron_54.jpg

Strach z veřejného vystoupení, například před kolegy nebo spolužáky, případně tréma herce před premiérou, tréma krasobruslaře, atd). Přípravek podávat pokaždé, když se dostaví tréma pak ještě krátce před vlastním veřejným vystoupením.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
GELSEMIUM SEMPERVIRENS 9CH 87.00 Kč
ks
kalium_phosphoricum.jpg

Neklid, strach, třesavka, bušení srdce. Večer před zkouškou užijte formou „horkých sedm“ sůl č. 7 Magnesium phosphoricum a ráno, opět jako „horkých sedm“, sůl č. 5. Kalium phosphoricum.

Poznámka: Užívání Schüsslerových solí na způsob "horkých sedm" spočívá v tom, že se rozmíchá sedm tablet v horké vodě a roztok se popíjí jako horký čaj. Nemíchat kovovou lžičkou! "Horkých sedm" je velmi účinný způsob užívání Schüsslerových solí, úleva se v akutních fázích dostavuje rychle.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
No. 5 Kalium phosphoricum DHU 80 tablet 99.00 Kč
ks
magnesium_phosphoricum.jpg

Večer nespavost z trémy a neklid, během dne neschopnost soustředění.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
No. 7 Magnesium phosphoricum DHU 80 tablet 99.00 Kč
ks