Důležité upozornění

Homeopatický Manuál© umožňuje se značnou mírou spolehlivosti nalézt účinné homeopatikum, nemůže však zahrnovat veškerá možná řešení. Neodpovídá-li žádný z uvedených popisů potíží skutečnosti, obraťte se na zkušeného homeopata. Homeopatická samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči! Společnost Empatie, s.r.o. nepřebírá žádnou zodpovědnost za případné poškození osob nebo majetku.

Spála, dětské nemoci

Spála je infekční streptokokem typu A vyvolané onemocnění přenášené nejčastěji kapénkovou nákazou. Postihuje nejčastěji děti ve věku 4-12 let. Pouze několik dní trvající inkubační doba přechází v akutní fázi projevující se nejprve nástupem vysokých horeček, bolestmi hlavy, zimnicí a bolestmi v krku spojenými s obtížným polykáním. Hrtan je zanícený a zbarvený jasně červeně. Na zanícených mandlích se tvoří bělavé či žlutavé povlaky. Podčelistní i na krku se nacházející mízní uzliny jsou naběhlé. Do tří dnů po propuknutí onemocnění se objeví typická kožní vyrážka v podpaží, na prsou, břiše, podbřišku a na vnitřní straně stehen. Vyrážkou bývají zasažené i tváře, nos a rty zůstávají bez vyrážky.

Onemocnění spálou vyžaduje kvalifikovanou lékařskou péči a dostatečně dlouhé podávání účinných antibiotik, jinak může dojít k recidivám a k výše uvedeným komplikacím. Prodělané onemocnění nevytvoří v těle imunitu, takže k onemocnění spálou může docházet opakovaně. Dále uvedená homeopatika podávejte podle shody symptomů s uvedeným popisem pro podporu imunitního systému a rychlé překonání akutní fáze onemocnění.

S objednanými přípravky obdržíte informační list k podávání homeopatik a homeopatické léčbě.

  Popis Název položky Cena s DPH

Sada homeopatik HomSet® - DN obsahuje přípravky, které se osvědčují při homeopatické léčbě dětských nemocí. Přípravky obsažené v této sadě pokrývají symptomatiku spalniček, spály, příušnic, zarděnek a planých neštovic. Souprava obsahuje homeopatika Belladonna 9CH, Gelsemium 9CH, Phytolacca 15CH a Rhus toxicodendron 9CH. Přípravek Rhus toxicodendron 9CH je navíc obohacen psychodynamickou biorezonancí o informační složky dalších homeopatik, homeopatik, která se osvědčují při léčbě spalniček, spály, příušnic, zarděnek a planých neštovic.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
HomSet® - DN 348.00 Kč
ks
monokomponety_boiron_453.jpg

Vysoká horečka. Hrdlo, mandle i jazyk jasně červené. Obličej rudý a horký. Ztížené polykání, pocit „knedlíku v krku“. Tekutiny se polykají hůře než pevná strava. Oči jsou citlivé na světlo. Pocení. Zhoršení večer.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
BELLADONNA 9CH 87.00 Kč
ks
monokomponety_boiron_455.jpg

Mandle tmavočervené, naběhlé s hnisavým žlutavým povlakem. Silné slinění a zápach z úst. Mízní uzliny na krku naběhlé. V noci hojné pocení studeným, lepkavým potem. V noci slintání na polštář. Zhoršení v noci při ležení v teplé posteli.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
MERCURIUS SOLUBILIS 9CH 87.00 Kč
ks
monokomponety_boiron_456.jpg

Vyrážka spíše slabě projevená, rty jasně červené, chuť na sladké. Mytí a koupání zhoršuje existující potíže.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
SULFUR 9CH 87.00 Kč
ks