Důležité upozornění

Homeopatický Manuál© umožňuje se značnou mírou spolehlivosti nalézt účinné homeopatikum, nemůže však zahrnovat veškerá možná řešení. Neodpovídá-li žádný z uvedených popisů potíží skutečnosti, obraťte se na zkušeného homeopata. Homeopatická samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči! Společnost Empatie, s.r.o. nepřebírá žádnou zodpovědnost za případné poškození osob nebo majetku.

Potíže v těhotenství

Zejména ranní nevolnosti nastávajících maminek jsou poměrně běžné. V extrémních případech mohou způsobit i stav podvýživy, jak u matky, tak i dítěte. Homeopatie má k dispozici celou řadu přípravků, kterými se těhotenské nevolnosti dají úspěšně řešit. Samozřejmě bez jakéhokoliv rizika pro maminku i její dítě.

S objednanými homeopatiky obdržíte též informační list k užívání Bachových esencí a homeopatik a k homeopatické léčbě.

  Popis Název položky Cena s DPH

Sada homeopatik HomSet® - RN obsahuje přípravky, které se osvědčují při homeopatické léčbě běžných nevolností v těhotenství. Souprava obsahuje homeopatika Cocculus 9CH, Ipecacuanha 9CH, Pulsatilla 15CH a Tabacum 9CH. Přípravek Tabacum 9CH je obohacen psychodynamickou biorezonancí o informační složky dalších homeopatik osvědčujících se při prevenci a léčbě těhotenských nevolností.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
HomSet® - RN 348.00 Kč
ks
monokomponety_boiron_385.jpg

Těhotenské nevolnosti. Nastávající maminka se dáví a má silné návaly na zvracení, ale přitom nemůže zvracet. Podrážděnost a netrpělivost. Zimomřivost. Pálení žáhy. Zácpa. Zhoršení chladem a zimou, zlostí, obtěžujícím hlukem.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
NUX VOMICA 9CH 87.00 Kč
ks
monokomponety_boiron_384.jpg
Porod začal předčasně nebo jsou porodní stahy slabé a neúčinné. Rodička se chová hystericky. Zhoršení chladem. Podávat 3-5 globulí každých 10-15 minut do dokončení porodu. (Též možnost podávání homeopaticky aktivního roztoku).

Poznámka: Přípravek je možné a vhodné podávat pro usnadnění porodu 1-2x denně po dobu 10-14 dnů před určeným termínem porodu.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
CAULOPHYLLUM THALICROIDES 9CH 87.00 Kč
ks
monokomponety_boiron_386.jpg

Střídání nálad, plačtivost není výjimkou. Trápí se iracionálními obavami a strachy. Příčinou zažívacích potíží a nevolností může být dietetická chyba, například konzum tučného jídla v pozdní večerní hodinu. Zhoršení teplem místnosti, zlepšení procházkou na čerstvém vzduchu.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
PULSATILLA 9CH 87.00 Kč
ks
monokomponety_boiron_387.jpg

Těhotenství přijato se smíšenými pocity. Silné těhotenské nevolnosti se zvracením. V podbřišku pocit tlaku směřujícího dolů. Odpor k jídlu, vůním a zápachům. Pocit citového vyhoření k partnerovi. Samotářství, pláč. Odpor k pohlavnímu styku. Kritické postoje. Zácpa. Zlepšení tělesným pohybem. Příčinou potíží mohou být důsledky předchozího přerušení těhotenství nebo samovolného potratu. Podávání homeopatika opakovat pokaždé, kdy se v průběhu těhotenství dané potíže objeví.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
SEPIA OFFICINALIS 9CH 87.00 Kč
ks