Důležité upozornění

Homeopatický Manuál© umožňuje se značnou mírou spolehlivosti nalézt účinné homeopatikum, nemůže však zahrnovat veškerá možná řešení. Neodpovídá-li žádný z uvedených popisů potíží skutečnosti, obraťte se na zkušeného homeopata. Homeopatická samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči! Společnost Empatie, s.r.o. nepřebírá žádnou zodpovědnost za případné poškození osob nebo majetku.

Otrava krve, lokální a celková sepse

Při podezření na otravu krve voláme okamžitě lékaře! Ne vždy si však lékařská věda s otravou krve umí poradit a je tedy velmi důležité poskytnout nemocnému současně i homeopatickou léčbu.

K sepsi může dojít z nejrůznějších důvodů, zpravidla po zranění, operaci nebo při komplikacích po stomatologickém zásahu, zejména vytržení zubu ze zanícené čelisti. Další příčinou může být neodborné vymačkávání vředu, pokousání zvířaty a mnoho dalších. Prvními příznaky jsou zejména zimnice a horečka. Alarmující je objevení se červené skvrny na kůži, která se rozšiřuje směrem k srdci. Toto je znamením, že se infekce šíří lymfatickým systémem. Lékařská pomoc je zde nutností.

Kromě níže uvedených homeopatik si zaslouží pozornosti též přípravek Crotalus horridus horridus 30CH. Toto homeopatikum může vyřešit i zdánlivě beznadějné případy sepse, zejména když dochází ke krvácení z tělních otvorů. Krev je tmavá a řídká, špatně se sráží. (Přípravek je na lékařský předpis, nemůžeme zasílat).

S objednanými přípravky obdržíte též informační list k podávání homeopatik a homeopatické léčbě.

 

  Popis Název položky Cena s DPH
monokomponety_boiron_350.jpg

Tmavočervené nebo až modré zanícení. Často na levé straně těla. Pacient je velmi citlivý na svírání, nemůže snést límec košile a opasek. Zhoršení teplem, zlepšení chladem a studenými obklady.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
LACHESIS MUTUS 30CH 87.00 Kč
ks
monokomponety_boiron_351.jpg

Při lokální sepsi s horečkou a při hrozící otravě krve (například po vytržení zubu, kdy již byly zachváceny čelistní tkáně a kost). Horečka se zimnicí. Veškeré výměšky odporně páchnou jako po shnilém mase. Puls je buď velmi pomalý, nebo naopak značně zrychlený. Silné bolesti končetin, pocit úplné rozmlácenosti.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
PYROGENIUM 30CH 87.00 Kč
ks