Důležité upozornění

Homeopatický Manuál© umožňuje se značnou mírou spolehlivosti nalézt účinné homeopatikum, nemůže však zahrnovat veškerá možná řešení. Neodpovídá-li žádný z uvedených popisů potíží skutečnosti, obraťte se na zkušeného homeopata. Homeopatická samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči! Společnost Empatie, s.r.o. nepřebírá žádnou zodpovědnost za případné poškození osob nebo majetku.

Ostruha, výrůstky na kostech

Diagnostikoval-li lékař ostruhu nebo nezhoubné výrůstky na kostech, je účelné pokusit se o homeopatickou léčbu níže uvedeným přípravkem. Léčba může vyžadovat trpělivost a zpravidla 2-3 balení přípravku Hekla lava. Máte-li zájem dovědět se o pohnuté historii objevu léčivých účinků lávy islandské sopky Hekla, tak si na našem facebooku můžete přečíst příspěvek s datem 19. prosince 2012.

S objednanými přípravky obdržíte též informační list k podávání homeopatik a homeopatické léčbě.

  Popis Název položky Cena s DPH
monokomponety_boiron_349.jpg

Diagnózu nejprve konzultujte s lékařem. Je nutno s naprostou jistotou vyloučit diagnózu maligního nádoru. Jedná-li se o běžný výrůstek na kosti nebo o ostruhu, s velkou pravděpodobností jej vyléčí přípravek HEKLA LAVA 15CH. Podáváme 2x denně 3 globule přípravku do zmizení ostruhy nebo výrůstků. Poznámka: Tento přípravek je vhodné podávat i jako podpůrnou léčbu při rakovině kostí.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
HEKLA LAVA 15CH 87.00 Kč
ks