Důležité upozornění

Homeopatický Manuál© umožňuje se značnou mírou spolehlivosti nalézt účinné homeopatikum, nemůže však zahrnovat veškerá možná řešení. Neodpovídá-li žádný z uvedených popisů potíží skutečnosti, obraťte se na zkušeného homeopata. Homeopatická samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči! Společnost Empatie, s.r.o. nepřebírá žádnou zodpovědnost za případné poškození osob nebo majetku.

Těhotenské nevolnosti, ranní nevolnosti

Těhotenské nevolnosti nastávajících maminek jsou velmi nepříjemné a zatěžující, homeopatie však zná řadu přípravků, kterými se tyto nevolnosti dají úspěšně a bez jakéhokoliv rizika pro maminku i její dítě řešit. Z níže uvedených možností si vyberte tu, která nejlépe odpovídá popisu potíží. Můžete také navštívit oddělení „Potíže v těhotenství“.

S objednanými přípravky obdržíte informační list k podávání homeopatik a homeopatické léčbě.

  Popis Název položky Cena s DPH

Sada homeopatik HomSet® - RN obsahuje přípravky, které se osvědčují při homeopatické léčbě běžných nevolností v těhotenství. Souprava obsahuje homeopatika Cocculus 9CH, Ipecacuanha 9CH, Pulsatilla 15CH a Tabacum 9CH. Přípravek Tabacum 9CH je obohacen psychodynamickou biorezonancí o informační složky dalších homeopatik osvědčujících se při prevenci a léčbě těhotenských nevolností.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
HomSet® - RN 348.00 Kč
ks
monokomponety_boiron_54.jpg

Přetrvávající nevolnosti od nichž zvracení neuleví. Nastávající mamince je prakticky neustále špatně. Již jen vůně jídla vyvolává nucení na zvracení. Jazyk je čistý. Mohou se objevit křeče v břiše. Podrážděná nálada. Ulehnutí zhoršuje, stejně tak pohyb. Zvracení při probíhajícím porodu. Zhoršení též teplým, vlhký počasím. Příčinou potíží může kromě těhotenství být i konzum těžce stravitelného jídla, někdy i vepřového masa.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
IPECACUANHA 9CH 87.00 Kč
ks
monokomponety_boiron_54.jpg

Nevolnosti vzbuzují vůně jídel, někdy i pohled nebo jen myšlenky na jídlo. Objevuje se slabost a závratě. Při nevolnosti má pocit vnitřního chvění. Zhoršení zvýšeným vypětím a námahou, tabákovým kouřem, kávou, vůní jídel, pohybem. Jízda v autě zhoršuje potíže. Vleže se naopak potíže brzy zlepší.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
COCCULUS INDICUS 9CH 87.00 Kč
ks
monokomponety_boiron_343.jpg

Typické jsou "rozporuplné" symptomy: nevolnosti zlepšující se jídlem, potíže s nevolnostmi po lehkém jídle jsou horší než po jídle těžkém. Může se objevit i rychlé střídání extrémních nálad, pláče a smíchu. Typická je značné podrážděnost a také se objevuje pocit zátky v krku.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
IGNATIA AMARA 9CH 87.00 Kč
ks
monokomponety_boiron_54.jpg

Časté říhání. Špatně od žaludku až do zvracení. Průjem s hlenem a krví. Stolice je pokaždé jiná, jednou řídká, podruhé tuhá. Slabá nebo žádná žízeň. Plačtivost. Zhoršení teplem místnosti, zlepšení na čerstvém vzduchu a konejšením.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
PULSATILLA 9CH 87.00 Kč
ks
monokomponety_boiron_54.jpg

Pacientce je velice zle, dáví se a zvrací. Je bledá, vrávorá. Po těle vyráží studený pot. Náhlý vodnatý průjem. Zlepšení odkrytím břicha, po zvracení úleva. Rovněž po stolici a vymočení úleva. Čerstvý vzduch zlepšuje. Příčinou potíží může být kromě těhotenství též cestování a kouření.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
TABACUM 9CH 87.00 Kč
ks