Důležité upozornění

Homeopatický Manuál© umožňuje se značnou mírou spolehlivosti nalézt účinné homeopatikum, nemůže však zahrnovat veškerá možná řešení. Neodpovídá-li žádný z uvedených popisů potíží skutečnosti, obraťte se na zkušeného homeopata. Homeopatická samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči! Společnost Empatie, s.r.o. nepřebírá žádnou zodpovědnost za případné poškození osob nebo majetku.

Inkontinence, pomočování

Inkontinence neboli samovolný, nechtěný únik moči, není jenom společensky zatěžujícím problémem. V krajím případě může být i příznakem závažnějšího onemocnění. Homeopatické léčení inkontinence je možné a účinné, v každém případě je však vhodná i lékařská prohlídka, aby se vyloučilo možné závažnější onemocnění.
S objednanými přípravky obdržíte informační list s pokyny k podávání homeopatik a homeopatické léčbě.
  Popis Název položky Cena s DPH

Sada homeopatik HomSet® - INKO obsahuje přípravky, které se osvědčují při homeopatické léčbě inkontinence (neschopnosti udržet moč v bdělém stavu) a enurézy (noční pomočování ve spánku). Souprava obsahuje homeopatika Arsenicum album 9CH, Pulsatilla 9CH, Staphysagria 15CH. Přípravek Staphysagria 15CH je navíc obohacen radionickou biorezonancí o informační složky dalších homepatik, která se osvědčují při poruchách retence (zadržování) moči. K soupravě přikládáme podrobný popis a návod k užívání.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
HomSet® - INKO 261.00 Kč
ks

Nestálé pálení v oblasti močového měchýře, od kterého uleví pouze močení. Noční pomočování. Časté nucení na moč. Pocit, jakoby se korálek kutálel dolů močovou trubicí. Zánět močového měchýře po pohlavním styku. Příčinou potíží může být například pohlavní styk, potlačená zlost, utrpěné příkoří nebo urážka, nastávající porod a následky zavedeného katétru do močového měchýře.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
STAPHYSAGRIA 9CH 87.00 Kč
ks

Nechtěný odtok moči při zakašlání a v době těhotenství. Při a po močení pocity pálení. Pokus o zadržení moči v průběhu močení bolesti zhorší. Křečovité bolesti v močovém měchýři. Pacient(ka) je plačtivé povahy, hledá útěchu a konejšení. Obvyklá příčina potíží: Nachlazení od nohou, slehnutí před porodem, rozrušení, těhotenství, období před menstruací. Zhoršení teplem, uvnitř místnosti a polohou vleže. Zlepšení pohybem a na čerstvém vzduchu, konejšením, chladem.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
PULSATILLA 9CH 87.00 Kč
ks
monokomponety_boiron_222.jpg

Inkontinence při zakašlání. Silné nucení na močení, ta však odtéká velice spoře a spíše po kapkách. Bodavé a pálivé bolesti při močení, při posledních odtékajících kapkách je bolest nejhorší. Otoky a zadržování vody v těle. Pacient nemá žízeň. Příčinou potíží bývá prochlazení, např. koupelí ve studené vodě, nebo naopak přehřátí. Zhoršení horkem, zlepšení chladem a omýváním studenou vodou. Nezřídka jsou takto postiženi lidé velmi aktivní.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
APIS MELLIFICA 9CH 87.00 Kč
ks
monokomponety_boiron_223.jpg

Pacient je znám jako pořádkumilovný až pedantický, příliš ustaraný. Pomočování (inkontinence) v souvislosti se zánětem ledvin a nebo ochabnutím močového měchýře u starších osob. Při močení vytéká moč jen v malém množství. Měchýř je jako ochromený. Po močení pocit vyčerpání a slabosti. Pocity neklidu až strachu (např. z nevyléčitelné nemoci). Příčinou potíží může být podávání alopatických medikamentů nebo zánětlivé onemocnění žaludku či střev. Zhoršení všech potíží po půlnoci, nejhorší do druhé hodiny ranní. Zlepšení teplem a teplými obklady.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
ARSENICUM ALBUM 9CH 87.00 Kč
ks
monokomponety_boiron_225.jpg

Nechtěný odchod moči. Obvyklá příčina potíží: Měchýř je podrážděný po pobytu v chladném  a vlhkém prostředí. Zadržování moči. Při močení bolesti. Zlepšení teplem a pohybem.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
DULCAMARA 9CH 87.00 Kč
ks
ferrrum_phosphoricum.jpg

Slabost uzávěru močové trubice vedoucí k nechtěnému odtékání nebo odkapávání moči.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
No. 3 Ferrum phosphoricum DHU 80 tablet 99.00 Kč
ks
kalium_phosphoricum.jpg

Inkontinence v důsledku vyčerpanosti a slabosti.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
No. 5 Kalium phosphoricum DHU 80 tablet 99.00 Kč
ks
natrium_sulfuricum.jpg

Nevědomé pomočování.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
No.10 Natrium sulfuricum DHU 80 tablet 99.00 Kč
ks