Důležité upozornění

Homeopatický Manuál© umožňuje se značnou mírou spolehlivosti nalézt účinné homeopatikum, nemůže však zahrnovat veškerá možná řešení. Neodpovídá-li žádný z uvedených popisů potíží skutečnosti, obraťte se na zkušeného homeopata. Homeopatická samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči! Společnost Empatie, s.r.o. nepřebírá žádnou zodpovědnost za případné poškození osob nebo majetku.

Hemeroidy (hemoroidy)

Hemeroidy jsou křečové žíly uvnitř nebo vně konečníku. Přibližně dvě třetiny dospělé populace ve vyspělých evropských státech mají problémy s hemeroidy, jejichž vznik silně podporuje sedavý způsob života či zaměstnání. Vnější hemeroidy mají často tendenci vytvářet krevní sraženiny, což je doprovázeno bolestí. Vnitřní hemeroidy nejsou hmatatelné, mají však tendenci krvácet. Jakýkoli výskyt krve ve stolici je jednoznačným pokynem k návštěvě lékaře, neboť je zapotřebí vyloučit možné závažnější onemocnění. Pro hemeroidy jsou příznačné následující projevy: Krvácení z konečníku, zejména při stolici. Při stolici pocity tlaku, svědění nebo pálení. Mokvavé výtoky z konečníku, případně i výhřez střeva. K omezení potíží přispívá zdravá a na vlákninu bohatá strava, omezení konzumu kávy a silně kořeněných jídel, tělesný pohyb a pravidelná stolice. Homeopatie bývá při léčení hemeroidů velice úspěšná a může potíže s hemeroidy zcela vyléčit, nebo přinejmenším výrazně zlepšit.
 
S objednanými přípravky obdržíte informační list s pokyny k podávání homeopatik a homeopatické léčbě.
 
  Popis Název položky Cena s DPH

Sada homeopatik HomSet® - HEM obsahuje přípravky, které se osvědčují při homeopatické léčbě hemeroidů (hemeroidů). Souprava obsahuje homeopatika Sulfur 5CH, Nux vomica 9CH a Ruta graveolens 9CH. Přípravek Ruta graveolens 9CH je navíc obohacen radionickou biorezonancí o informační složky dalších homeopatik osvědčujících se při léčbě hemeroidů.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
HomSet® - HEM 261.00 Kč
ks
ferrrum_phosphoricum.jpg

Zanícené nebo k zánětům náchylné hemeroidy.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
No. 3 Ferrum phosphoricum DHU 80 tablet 99.00 Kč
ks
calcium_fluoratum.jpg

Schüsslerova sůl č. 1 Calcium fluoratum se používá při hemeroidech s bolestí a svěděním. Přípravek pomáhá zpevnit tkáně žil.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
No. 1 Calcium fluoratum DHU 80 tablet 99.00 Kč
ks
monokomponety_boiron_187.jpg

Svědící hemeroidy. Zácpa s tuhou, bobkovitou stolicí. Neproduktivní nucení na stolici. Bolesti při konání velké potřeby. Zhoršení alkoholem, kávou. Zlepšení po stolici a teplem. Příčinou potíží bývá stres.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
NUX VOMICA 9CH 87.00 Kč
ks
monokomponety_boiron_189.jpg

Pocity pálení a svědění. Četnější malé hemeroidy. Zarudnutí v oblasti konečníku. Vylučování vlhkého sekretu z konečníku. Chuť na sladká a ostrá jídla. Zácpa s tvrdou stolicí nebo ranní průjmy. Odporně páchnoucí větry a stolice. Pokožka kolem úst, nosu a konečníku je zarudlá. Sklon k oparům na rtech. Zhoršení koupelí a horkem, zlepšení chladem.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
SULFUR 9CH 87.00 Kč
ks
monokomponety_boiron_188.jpg

Při akutním bolestivém opuchnutí konečníku (což nemusí mít souvislost s hemeroidy).

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
RHUS TOXICODENDRON 9CH 87.00 Kč
ks