Důležité upozornění

Homeopatický Manuál© umožňuje se značnou mírou spolehlivosti nalézt účinné homeopatikum, nemůže však zahrnovat veškerá možná řešení. Neodpovídá-li žádný z uvedených popisů potíží skutečnosti, obraťte se na zkušeného homeopata. Homeopatická samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči! Společnost Empatie, s.r.o. nepřebírá žádnou zodpovědnost za případné poškození osob nebo majetku.

Erekce – poruchy

Existují dva možné typy poruch: 1. neschopnost erekce dosáhnout a 2. neschopnost erekci udržet. Důvody bývají psychického rázu, například stres, vztahové problémy a nebo strach ze selhání. Další možnou příčinou potíží jsou funkční poruchy, následky operace prostaty, silná cukrovka, alkoholismus, konzum drog a  medikamentů, zejména antidepresiv a trankvilizérů a dalších. Homeopatická léčba může být velmi efektivní a účinná, navíc je zcela bezpečná, což neplatí o přípravcích alopatických.
Je výhodné organismus detoxikovat a zbavit nahromaděných škodlivých látek. Více v oddělení Detoxikace organismu, podpora imunity.
 

S objednanými přípravky obdržíte informační list s pokyny k podávání homeopatik a homeopatické léčbě.

  Popis Název položky Cena s DPH

Sada homeopatik HomSet® - PRO MUŽE 1 obsahuje přípravky, které se osvědčují při homeopatické léčbě různých typů poruch erekce: Acidum phosphoricum 9CH, Lycopodium 15CH a Staphysagria 9CH. Přípravek Staphysagria 9CH je obohacen radionickou biorezonancí o informační složky dalších homeopatik, které se osvědčují při léčbě poruch erekce.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
HomSet® - PRO MUŽE 1 261.00 Kč
ks
homset_detox_11.jpg

Homeopatická detoxikační a imunitu posilující kůra
LYMPHOMYOSOT
+ ENGYSTOL
+ 2 balení Nux vomica 9CH

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
HomSet DETOX 506.00 Kč
ks
monokomponety_boiron_169.jpg

Impotence, především při manželském styku. Předčasný výron semene. Pacient má obavy o svoje zdraví. Slabá sebedůvěra a slabá přirozená autorita, vyúsťující v autoritativní chování. Plynatost. Celkové zhoršení ráno po probuzení a též při vynechání jídla v obvyklou dobu. Chuť na sladké.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
LYCOPODIUM CLAVATUM 9CH 87.00 Kč
ks
monokomponety_boiron_170.jpg

Nedostatečná erekce, noční poluce (výrony semene). Předčasné ochabnutí erekce. Pacient se cítí zesláblý, vyčerpaný a je apatický. Mohou se objevit i deprese. Příčinou potíží bývá zklamání citů a zármutek. Po styku se cítí hůře. Spánek i krátké zdřímnutí zlepšují celkový stav pacienta.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
PHOSPHORICUM ACIDUM 9CH 87.00 Kč
ks