Důležité upozornění

Homeopatický Manuál© umožňuje se značnou mírou spolehlivosti nalézt účinné homeopatikum, nemůže však zahrnovat veškerá možná řešení. Neodpovídá-li žádný z uvedených popisů potíží skutečnosti, obraťte se na zkušeného homeopata. Homeopatická samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči! Společnost Empatie, s.r.o. nepřebírá žádnou zodpovědnost za případné poškození osob nebo majetku.

Cestovní nevolnosti, kinetoza (kinetózy)

Cestování mohou velice znepříjemnit takzvané kinetózy, cestovní nevolnosti často doprovázené zvracením. Náchylnost ke kinetózám je individuální. Homeopatie poddaná preventivně může projevům kinetózy zcela předejít, ale i v akutních případech, kdy již nevolnost nastala, může rychle a účinně pomoci.
 

S objednanými přípravky obdržíte informační list k podávání homeopatik a homeopatické léčbě.

  Popis Název položky Cena s DPH

Sada homeopatik HomSet® - CESTOVNÍ NEVOLNOSTI obsahuje přípravky, které se osvědčují při homeopatické prevenci i léčbě cestovních nevolností se zvracením. Souprava HomSet® - CESTOVNÍ NEVOLNOSTI obsahuje homeopatika COCCULINE a Natrum muriaticum 9CH. Přípravek COCCULINE je navíc obohacen radionickou biorezonancí o informační složky dalších homeopatik, která se osvědčují při prevenci a léčbě kinetóz.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
HomSet® - CESTOVNÍ NEVOLNOSTI 186.00 Kč
ks
cocculine_-_web_maly.JPG
Kombinovaný přípravek.  Nevolnost při cestování*. Více informací zde:
Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
COCCULINE® tbl.30 106.00 Kč
ks

Nevolnosti při jízdě, slabost a závratě, pacient je znám jako nervózní člověk, který se nechá lehce podráždit. Při nevolnosti má pocit vnitřního chvění. Zhoršení zvýšeným vypětím a námahou, tabákovým kouřem, kávou, vůní jídel, pohybem. Vleže se potíže zlepší.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
COCCULUS INDICUS 9CH 87.00 Kč
ks
monokomponety_boiron_140.jpg

Zhoršení pohupováním střídavě nahoru a dolů, též předkláněním se. Osvědčený lék na cestovní nevolnosti v letadle.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
BORAX 9CH 87.00 Kč
ks
monokomponety_boiron_143.jpg

Postiženému je velice zle, dáví se a zvrací, vypadá téměř na smrt. Je bledý, vrávorá. Po těle vyráží studený pot. Kolabuje. Náhlý vodnatý průjem. Zlepšení odkrytím břicha, po zvracení úleva. Rovněž po stolici a vymočení zlepšení.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum
TABACUM 9CH 87.00 Kč
ks