Důležité upozornění

Homeopatický Manuál© umožňuje se značnou mírou spolehlivosti nalézt účinné homeopatikum, nemůže však zahrnovat veškerá možná řešení. Neodpovídá-li žádný z uvedených popisů potíží skutečnosti, obraťte se na zkušeného homeopata. Homeopatická samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči! Společnost Empatie, s.r.o. nepřebírá žádnou zodpovědnost za případné poškození osob nebo majetku.

Bradavice, kondylomy a moluska

Bradavice, kondylomy a moluska jsou kožní útvary rozličných tvarů. Jejich vznik je přisuzován viru HPV. Tvorba bradavic souvisí často s oslabenou imunitou a dalšími vlivy, včetně genetických. Při zvyšujícím se počtu bradavic a při změnách povrchu či velikosti bradavic se doporučuje návštěva u kožního specialisty, neboť bradavice se mohou někdy zvrhnout v rakovinné bujení.
 
S objednanými přípravky obdržíte tištěné pokyny k podávání homeopatik a homeopatické léčbě.
  Popis Název položky Cena s DPH
monokomponety_boiron_121.jpg

Sada homeopatik HomSet® - EPITEL obsahuje přípravky, které se osvědčují při homeopatické léčbě bradavic. Souprava obsahuje homeopatika Antimonium crudum 9CH, Nitricum acidum 9CH a Thuya occidentalis 15CH. Přípravek Thuya occidentalis 15CH je navíc obohacen radionickou biorezonancí o informační složky dalších homeopatik, která se osvědčují při léčbě bradavic.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
HomSet® - EPITEL 261.00 Kč
ks

Bradavice jakéhokoli tvaru, zvláště však měkké, masité bradavice. Bradavice připomínající květák nebo hnědé ploché bradavice (připomínající stařecké skvrny). Bradavice vlhnoucí a na stopkách, citlivé na dotek. Bradavice, ale též opary a polypy na genitáliích a v pochvě. Obličej pacienta vypadá jako naolejovaný, mastný. Pacient je zimomřivý, uzavřené povahy. Zhoršení chladným a vlhkým počasím.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum
THUYA OCCIDENTALIS 9CH 87.00 Kč
ks

Velké, rozbrázděné bradavice. Okraj je nerovný, jakoby zobkovaný. Mohou mít sklon ke krvácení (zde doporučujeme v každém případě konzultovat též s kožním specialistou) a k mokvání. Časté je umístění v blízkosti úst, očních víčkách, rukou, konečníku a intimních oblastech.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
NITRICUM ACIDUM 9CH 87.00 Kč
ks
monokomponety_boiron_119.jpg

Tvrdé a rohovité bradavice, často na ploskách nebo prstech u nohou, prstech na rukou. Tvarem bývají ploché. Povrch může být buď zcela hladký, nebo mírně rozbrázděný. Zkusit u bradavic na chodidlech, pokud SULFUR 9CH po 3 týdnech podávání homeopaticky aktivního roztoku nepřinesl zlepšení).

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
ANTIMONIUM CRUDUM 9CH 87.00 Kč
ks
monokomponety_boiron_123.jpg

Libovolně umístěné, tmavě hnědé, malé bradavice s pilovitým (zubatým) okrajem. Mohou být i zabarveny do červena, případně mít barvu okolní pokožky. Objevují se často v období hormonálních změn u žen.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum
SEPIA OFFICINALIS 9CH 87.00 Kč
ks
monokomponety_boiron_120.jpg
Velké, ploché, leklé a měkké bradavice. Mohou být jak ploché, tak i na stopce. Často na ploskách u nohou, na dlaních, mohou se však vyskytovat prakticky všude, např. na obličeji a pažích.

Poznámka: Přípravek DULCAMARA volíme zejména u pacientů, kteří zpravidla onemocní, jsou-li vystaveni vlhkému chladu.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
DULCAMARA 9CH 87.00 Kč
ks
monokomponety_boiron_124.jpg

Tvrdé, zrohovatělé bradavice na prstech a chodidlech. Sebestřednost, vyvinutá fantazie. Někdy lenost a nepořádnost.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
SULFUR 9CH 87.00 Kč
ks