Důležité upozornění

Homeopatický Manuál© umožňuje se značnou mírou spolehlivosti nalézt účinné homeopatikum, nemůže však zahrnovat veškerá možná řešení. Neodpovídá-li žádný z uvedených popisů potíží skutečnosti, obraťte se na zkušeného homeopata. Homeopatická samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči! Společnost Empatie, s.r.o. nepřebírá žádnou zodpovědnost za případné poškození osob nebo majetku.

Bércový vřed (bércové vředy)

Otevřený bércový vřed je místem, kde se tělo zbavuje toxinů (jedů nahromaděných v těle). Ukvapené snahy o rychlé vyhojení bércového vředu tak mohou vést k zánětu končetiny a k sepsi organismu. Celková detoxikace organismu homeopatickou soupravou HomSet® DETOX a podpora jater, tohoto hlavního detoxikačního orgánu organismu, ostropestřcem mariánským (viz oddělení Detoxikace organismu, podpora imunity), je pro léčbu bércového vředu velmi žádoucí. Při léčbě bércového vředu se uplatní i další vybraná homeopatika, zejména Mercurius solubilis.

S objednanými přípravky obdržíte tištěné pokyny k podávání homeopatik a homeopatické léčbě.
  Popis Název položky Cena s DPH
Hnisavé a hlenovité povlaky a výtoky z bércového vředu. Vřed rozšiřující se ze středu do okolní kůže.
Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
MERCURIUS SOLUBILIS 9CH 87.00 Kč
ks

Sada homeopatik HomSet® - BÉRCE obsahuje přípravky, které se osvědčují při homeopatické léčbě bércových vředů. Souprava obsahuje homeopatika Pyrogenium 15CH, Lachesis 9CH a Mercurius solubilis 15CH.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum
HomSet® - BÉRCE 261.00 Kč
ks
hemagel_30g_3.jpg

HemaGel® je hydrofilní gel vyvinutý k urychlení léčby ran. Zásadně urychluje proces hojení. Je vhodný i pro hluboké a rozsáhlé rány. Snižuje bolestivost. Zabraňuje vysoušení rány. Předchází vzniku jizev. Více informací zde

Charakteristika. :Zdravotnický prostředek s léčebným účinkem.
HemaGel 30g 622.00 Kč
ks
hemagel_5g_6.jpg

HemaGel® je hydrofilní gel vyvinutý k urychlení léčby ran. Zásadně urychluje proces hojení. Je vhodný i pro hluboké a rozsáhlé rány. Snižuje bolestivost. Zabraňuje vysoušení rány. Předchází vzniku jizev. Více informací zde: 

Charakteristika. :Zdravotnický prostředek s léčebným účinkem.
HemaGel 5g 169.00 Kč
ks
monokomponety_boiron_72.jpg

Vředy ostře ohraničené od okolní zdravé pokožky, obvykle hnisající špinavě bílým hnisem, který na vzduchu zasychá. Obvyklé umístění vředů je na kůži kryjící holenní kost. Podávat 2-3x denně 3 globule.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
KALIUM BICHROMICUM 9CH 87.00 Kč
ks
monokomponety_boiron_73.jpg

Tento přípravek podávat 1 dávku 2x týdně.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
PYROGENIUM 30CH 87.00 Kč
ks