Důležité upozornění

Homeopatický Manuál© umožňuje se značnou mírou spolehlivosti nalézt účinné homeopatikum, nemůže však zahrnovat veškerá možná řešení. Neodpovídá-li žádný z uvedených popisů potíží skutečnosti, obraťte se na zkušeného homeopata. Homeopatická samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči! Společnost Empatie, s.r.o. nepřebírá žádnou zodpovědnost za případné poškození osob nebo majetku.

GS DORMIAN RAPID CPS.40+20
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.
AKCE

GS DORMIAN RAPID CPS.40+20

Výrobce:Green Swan
Katalog. číslo:20301
Naše cena: 399.00 Kč vč. DPH
DPH:15%
Charakteristika. :Doplněk stravy.
Početks

GS Dormian Rapid

jako doplněk stravy obsahuje maximální možné množství účinných látek kozlíku lékařského a vysoké dávky extraktů meduňky, chmele a mučenky. Díky vyvážené kombinaci všech těchto látek je tak zaručena stabilní účinnost přípravku.

Extra rychlý nástup účinku

Zvýšený obsah účinných látek v kapsli spolu s inovovanou formou kapsle podporují unikátní vlastnosti přípravku. Tato nová forma vede k rychlejšímu rozpadu kapsle v žaludeční tekutině (do 4 minut), a tím i k rychlejšímu uvolnění látek do organismu od okamžiku podání.

Účinné a nenávykové extrakty

Přípravek GS Dormian Rapid obsahuje účinné a nenávykové bylinné extrakty kozlíku, meduňky, chmele a mučenky ve zvýšených dávkách. Tyto byliny patří k nejznámějším a lety prověřeným přírodním prostředkům, které příznivě a přirozeně ovlivňují kvalitu nočního odpočinku. Jejich účinek je prokázán jejich používáním v mnoha přípravcích. Použitá bylinná kombinace zajišťuje naprostou bezpečnost a nenávykovost i při dlouhodobém užívání.

Jak GS Dormian Rapid užívat?

Obvykle se užívá dle potřeby 1 kapsle. Při prvním užívání doporučujeme dávkování půl hodiny večer před spaním.

Účinná složka / mg v 1 kapsli:
Kozlík lékařský (stand. extrakt z kořene, valerenová kyselina 0,8 %) / 100 mg
Meduňka lékařská (standardizovaný extrakt z natě 5:1) / 50 mg
Chmel otáčivý (stand. extrakt z šištic, hořčinné kyseliny 5 %) / 25 mg
Mučenka pletní (stand. extrakt z natě, vitexin 3,5 %) / 25 mg

Složení: Extrakt z kozlíku lékařského, želatinový obal (želatina, glycerol), plnidlo (rýžová mouka), extrakt z meduňky lékařské, extrakt z chmele otáčivého, extrakt z mučenky pletní, protispékavé látky (mastek, křemičitan vápenatý, stearan hořečnatý), barvivo (oxid titaničitý).

Upozornění: Není určeno pro děti. Ukládat mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte v suchu při teplotě 15–25 ºC. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Výrobek je bez cukru, bez laktózy a bez lepku.

Dávkování: 1 kapsle před spaním.

Tento produkt je registrovaný jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí.

Zpět na předchozí stránku.