Důležité upozornění

Homeopatický Manuál© umožňuje se značnou mírou spolehlivosti nalézt účinné homeopatikum, nemůže však zahrnovat veškerá možná řešení. Neodpovídá-li žádný z uvedených popisů potíží skutečnosti, obraťte se na zkušeného homeopata. Homeopatická samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči! Společnost Empatie, s.r.o. nepřebírá žádnou zodpovědnost za případné poškození osob nebo majetku.

TEREZIA Reishi BIO cps.60
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.
AKCE

TEREZIA Reishi BIO cps.60

Výrobce:Terezia Company
Katalog. číslo:20261
Naše cena: 399.00 Kč vč. DPH
DPH:15%
Charakteristika. :Doplněk stravy.
Početks
  • podporuje přirozenou obranyschopnost organizmu
  • příznivě působí na oběhový systém
  • jedna z nejcennějších zdraví prospěšných hub
  • obsahuje až 50 polysacharidů, triterpenoidy, organické germanium ad.
  • využití všech aktivních látek reishi, které působí ve vzájemné harmonii (synergický efekt) nejedná se o extrakt
  • 100% čistá lesklokorka lesklá (reishi) bez příměsí a konzervačních látek
  • surovina pochází z kontrolovaných pěstíren EU
  • sušená šetrným způsobem – lyofilizací
  • vyrobeno v České republice

Reishi je v asijských zemích používána již více než 4 000 let. V Číně reishi nazývají „zázračnou houbou“ a „královnou hub“, která symbolizuje bohatství, zdraví a dlouhověkost. Jako královna hub je považována za významnější než zázvor. Reishi obsahuje řadu zdraví prospěšných látek. Z plodnic a podhoubí reishi bylo izolováno až 50 polysacharidů – glukanů.

TEREZIA REISHI se vyrábí nadstandardní technologií výroby – lyofilizací. Lyofilizace je proces sušení, kde se surovina nejdříve zmrazí a cestou sublimace se odstraní led. Led se mění přímo na vodní páru s vynecháním tekutého stavu. Touto technologií získaný houbový prášek je 100 % přírodní produkt, velmi lehký s mimořádnou mikrobiologickou čistotou, přičemž jsou plně zachovány vlastnosti čerstvé houby: chuť, vůně, barva, bílkoviny, vitaminy, minerální složky.

TEREZIA REISHI je vyrobena s využitím všech aktivních látek celé houby reishi. Při výrobě nepoužíváme extrakci. Extrakcí se z některých hub cíleně získávají konkrétní aktivní látky a současně se tím zbavujeme dalších aktivních látek, které houby přirozeně obsahují. Komplex všech látek přirozeně obsažených v reishi má daleko vyšší účinek než jediná látka získaná extrakcí.

Složení:

1 kapsle obsahuje 150 mg prášku celé houby reishi bez příměsí (100 %) s obsahem 33,20 mg ß – glukanu ± 1,5 % .

Dávkování:

1 kapsle 2x denně před jídlem.
Kapsle se polykají celé a zapíjí vodou, nebo se rozdělí a obsah se nasype do jídla nebo do vody.
Je možné užívat dle potřeby i dlouhodobě.

Upozornění:
Doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Zpět na předchozí stránku.