Důležité upozornění

Homeopatický Manuál© umožňuje se značnou mírou spolehlivosti nalézt účinné homeopatikum, nemůže však zahrnovat veškerá možná řešení. Neodpovídá-li žádný z uvedených popisů potíží skutečnosti, obraťte se na zkušeného homeopata. Homeopatická samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči! Společnost Empatie, s.r.o. nepřebírá žádnou zodpovědnost za případné poškození osob nebo majetku.

Top
Psyllium 300g (250g+50g zdarma) Topnatur
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.

Psyllium 300g (250g+50g zdarma) Topnatur

Výrobce:TOPNATUR
Katalog. číslo:20245
Běžná cena v obchodech: 152.00 vč. DPH
Naše cena: 145.00 Kč vč. DPH
DPH:15%
Ušetříte: 7.00 Kč
Charakteristika. :Doplněk stravy.
Početks

Psyllium absorbuje vodu více než dvacetkrát vzhledem ke své hmotnosti. Výsledkem je, že po smíchání s vodou silně nabobtná, vytvoří měkký gel, který ve své absorbční schopnosti pokračuje ještě v trávicím ústrojí. Tím zvyšuje objem stolice, napomáhá řádnému fungování střevních stěn, podporuje šetrný pohyb střevního obsahu, vylučování toxických látek z těla a zabraňuje tak jejich příliš dlouhému setrvávání ve střevech.

Užívá se tak, že se potřebné množství rozmíchá v menším množství vody či jiné tekutiny a zapije se další tekutinou. Je možno Psyllium přidávat také do jogurtů, cereálních snídaní a jiných potravin, vždy je ovšem nutný příjem dodatečné tekutiny.

2 kávové lžičky (10g) rozmíchejte ve 100 ml vody a zapijte dalšími 250-300 ml vody.

Psyllium je vláknina naprosto přírodní a bezpečná, užívaná milióny lidí na celém světě. Není vstřebávaná našim tělem a není návyková.

Složení
Rozemleté osemení jitrocele indického 98% čistoty (nejvyšší na Českém trhu).

Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Skladujte v suchu do teploty 25°C. Neužívat při známé přecitlivělosti na některou ze složek produktu. Není určeno jako náhrada pestré stravy. 

Zpět na předchozí stránku.