Důležité upozornění

Homeopatický Manuál© umožňuje se značnou mírou spolehlivosti nalézt účinné homeopatikum, nemůže však zahrnovat veškerá možná řešení. Neodpovídá-li žádný z uvedených popisů potíží skutečnosti, obraťte se na zkušeného homeopata. Homeopatická samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči! Společnost Empatie, s.r.o. nepřebírá žádnou zodpovědnost za případné poškození osob nebo majetku.

Ostrovidky Omega cps.90+30
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.

Ostrovidky Omega cps.90+30

Výrobce:Noventis
Katalog. číslo:20281
Naše cena: 402.00 Kč vč. DPH
DPH:15%
Charakteristika. :Doplněk stravy.
Početks

Kapsle s rybím olejem a zinkem pro zachování dobrého zraku

Oči jsou jedním z našich nejvzácnějších orgánů. Prostřednictvím zraku vnímáme okolní svět, zvládáme každodenní rutinu, orientujeme se v okolí. Náš zrak se však během života mění, je ovlivňován našim životním stylem a jeho kvalita často s věkem klesá.

Doplněk stravy Ostrovidky Omega obsahují antioxidanty C, E a zinek, karotenoidy a rybí olej bohatý na DHA. Zinek a DHA přispívají k udržení normálního stavu zraku. Příznivého účinku pro správnou funkci mozku a zraku se dosáhne při denním přívodu 250 mg DHA.

Složení: rybí olej, želatina, kyselina askorbová, zvlhčující látka glycerol, lutein (Aksamitník vzpřímený, květ), DL alfa tokoferolacetát, oxid zinečnatý, emulgátor sójový lecitin, protispékavá látka koloidní oxid křemičitý, zeaxantin (Aksamitník vzpřímený, květ), barvivo E 172, čistená voda.

Obsah: 120 měkkých želatinových kapslí. Hmotnost obsahu 92,5 g.

Dávkování: Děti od 8 let užívají 1 kapsli denně, dospívající a dospělí užívají 1-2 kapsle denně.

Doporučené dávkování se nesmí překračovat.

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.

Ukládat mimo dosah dětí

Není určeno jako náhrada pestré, vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Neužívejte při poruchách krevní srážlivosti nebo užíváte - li jakékoliv léky ovlivňující krevní srážlivost. Užíváte-li jakékoliv léky nebo doplňky stravy, poraďte se o vhodnosti užívání tohoto doplňku stravy se svým lékařem.

Skladování: Uchovávejte při teplotě od 15 °C do 25 °C, v původním obalu, aby byl přípravek chráněn před světlem a vlhkostí.

Zpět na předchozí stránku.