Důležité upozornění

Homeopatický Manuál© umožňuje se značnou mírou spolehlivosti nalézt účinné homeopatikum, nemůže však zahrnovat veškerá možná řešení. Neodpovídá-li žádný z uvedených popisů potíží skutečnosti, obraťte se na zkušeného homeopata. Homeopatická samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči! Společnost Empatie, s.r.o. nepřebírá žádnou zodpovědnost za případné poškození osob nebo majetku.

Top
LEPICOL pro zdravá střeva - 180 g
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.

LEPICOL pro zdravá střeva - 180 g

Výrobce:Probiotics International
Katalog. číslo:20291
Naše cena: 249.00 Kč vč. DPH
DPH:15%
Charakteristika. :Doplněk stravy.
Početks

Lepicol je doplněk stravy, obsahující vlákninu psyllium, která přispívá k udržování normálního střevního tranzitu, dále pak obsahuje živé kultury a inulín.

Obsahuje jemné psyllium, které přispívá k udržování normálního pohybu střev. Doplněk stravy s vysokým obsahem vlákniny. Vláknina je klíčovou složkou rozmanité a vyvážené stravy.

Co je Lepicol?

Lepicol je multi-vlákninový přípravek obsahující jemné psyllium, které přispívá k udržování normálního pohybu střev, dále pak inulín, tedy prebiotickou vlákninu. Tyto dvě složky vám mohou pomoci zajistit si doporučovanou denní dávku vlákniny. Třetí klíčovou složkou je 5 kmenů živých kultur, které se přirozeně vyskytují v trávicím ústrojí zdravého člověka.

Tento přípravek je vhodný:

  • při užívání antibiotik
  • při cestování
  • pro vegetariány
  • pro děti
  • pro těhotné ženy

Skladování:

Skladujte na chladném a suchém místě - mimo dosah přímého slunečního záření.
Skladujte mimo dosah dětí. Nemusí se skladovat v chladničce.

Doporučené dávkování:

užívejte nejlépe 30 minut před jídlem. Před použitím dózu protřepejte.
Dospělí: 1-2 čajové lžičky (5-10g) rozmíchejte v menším množství vody nebo ovocné šťávy (asi 100 ml) jednou nebo dvakrát denně a ihned vypijte. Zapijte další vodou nebo ovocnou šťávou (asi 200 ml). Doporučujeme začít s nižší dávkou a postupně zvyšovat dle individuálních potřeb (maximálně 10 g dvakrát denně).
Děti: ½-1 čajovou lžičku (2,5-5 g) rozmíchejte v menším množství vody nebo ovocné šťávy (asi 100 ml) jednou nebo dvakrát denně a ihned podejte dítěti k vypití. Podávání Lepicolu dětem mladším 12 let by rodiče měli konzultovat s lékařem.
Těhotné ženy: Lepicol je vhodný i pro těhotné, ale, tak jako i u jiných doplňků stravy, doporučujeme konzultaci s lékařem.

Upozornění:

Užívání Lepicolu bez tekutin může způsobit, že se začnete dusit. Proto vždy Lepicol řádně zapijte, nejlépe množstvím 200-250 ml na 5 g Lepicolu. Pokud jste v nedávné době prodělali nějakou operaci střev či máte jiné střevní obstrukce, konzultujte vždy užívání Lepicolu se svým lékařem. Pokud kdykoliv v průběhu užívání Lepicolu pocítíte nějaké potíže, přestaňte s jeho užíváním a poraďte se s lékařem. Není vhodné pro děti do 3 let.

Složení: osemení psyllia (plantago ovata forsk), inulín, živé kultury (viz.níže). Každých 5g prášku obsahuje 3,7 g vlákniny.

Živé kultury:

  • Lactobacillus rhamnosus PXN 54
  • Bifidobacterium bifidum PXN 23
  • Lactobacillus acidophilus PXN 35
  • Lactobacillus plantarum PXN 47
  • Lactobacillus bulgaricus PXN 39

Alergeny: obsahuje stopová množství sóji a mléka, protože tyto složky jsou použity v kultivačním médiu probiotik. Stopy mléka jsou v množství, které neovlivní lidi s laktózovu intolerancí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy by neměl být užíván jako náhrada vyvážené a pestré stravy.

 

Zpět na předchozí stránku.