Důležité upozornění

Homeopatický Manuál© umožňuje se značnou mírou spolehlivosti nalézt účinné homeopatikum, nemůže však zahrnovat veškerá možná řešení. Neodpovídá-li žádný z uvedených popisů potíží skutečnosti, obraťte se na zkušeného homeopata. Homeopatická samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči! Společnost Empatie, s.r.o. nepřebírá žádnou zodpovědnost za případné poškození osob nebo majetku.

Larypront se šalvějovou silicí tbl.24
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.

Larypront se šalvějovou silicí tbl.24

Výrobce:Pharmaceutical Biotechnology S.r.o
Katalog. číslo:20119
Běžná cena v obchodech: 175.00 vč. DPH
Naše cena: 146.00 Kč vč. DPH
DPH:10%
Ušetříte: 29.00 Kč
Charakteristika. :Doplněk stravy.
Početks

Larypront je Doplněk stravy s přírodním zdrojem lysozymu a se sladidlem. Obsahuje stabilizovaný vaječný bílek, vitamin C a šalvějovou silici. Stabilizovaný vaječný bílek je přirozeným zdrojem lysozymu. Lysozym se běžně vyskytuje např. ve slinách a slzách. Lysozym je enzym, který štěpí stěny baktérií a ničí je. Vitamin C přispívá k normální funkci nervového a imunitního systému a dále přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Sorbitol je modifikovaný cukr (sladidlo) vyráběný průmyslově z glukózy. Sorbitol se přirozeně vyskytuje v ovoci.

Aktivní látky v 1 tabletě:

Stabilizovaný vaječný bílek s přirozeným obsahem lysozymu 160 mg, vitamin C 40 mg (50% doporučené denní dávky), šalvějová silice 2 mg.

Dávkování:

1 tableta každé 3-4 hodiny, maximálně 4 tablety denně, nechat volně rozpustit v ústech. Po užití alespoň 10 minut nejíst a nepít.

Upozornění:

Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Obsahuje vaječné složky, nevhodné pro alergiky na vaječné složky. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.

Balení:

24 tablet

Upozornění:
Doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék.
Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Zpět na předchozí stránku.