Důležité upozornění

Homeopatický Manuál© umožňuje se značnou mírou spolehlivosti nalézt účinné homeopatikum, nemůže však zahrnovat veškerá možná řešení. Neodpovídá-li žádný z uvedených popisů potíží skutečnosti, obraťte se na zkušeného homeopata. Homeopatická samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči! Společnost Empatie, s.r.o. nepřebírá žádnou zodpovědnost za případné poškození osob nebo majetku.

Hlíva ústřičná + lactobacily + vitamin C cps.50+10
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.

Hlíva ústřičná + lactobacily + vitamin C cps.50+10

Výrobce:Terezia Company
Katalog. číslo:20087
Původní cena: 293.00 vč. DPH
Naše speciální cena: 232.00 Kč vč. DPH
DPH:15%
SLEVA:%
Charakteristika. :Doplněk stravy.
Početks

TEREZIA COMPANY Hlíva ústřičná + lactobacily je přírodní podpora správného fungování organizmu. V kombinaci se šípkem, který je bohatým zdrojem vitaminu C, pozitivně podporuje imunitní systém.

Kdy je vhodné hlívu ústřičnou s laktobacily užívat?

během rekonvalescence
pro získání vitality a energie
pro správné zažívání a zdravou střevní mikroflóru
i pro bezlepkovou dietu 

Jaké složky ústřičná obsahuje?

komplex přírodních látek blahodárně působících pro fungování organizmu.
proteiny, steroly, aminokyseliny, mastné kyseliny, vitamíny, řadu minerálních látek a především β-1,3-D glukany.

Složení v jedné kapsli
1 želatinová kapsle obsahuje 330 mg směsi Hlíva ústřičná + probiotika + vitamín C (prášek sušené hlívy ústřičné (Pleurotus ostreatus), vitamín C (kyselina askorbová), sušený extrakt ze šípků (Rosa laevigata), probiotika (Lactobacillus acidophilus a Bifidobacterium bifidum), prebiotikum – inulin, vitamín K (fylochinon)). 1 kapsle obsahuje 118,2 mg β-glukanu ± 3,75 mg.

Zajímá Vás dávkování?

Užívejte 1 kapsle 2x denně před jídlem po dobu 3 – 6 měsíců. Kapsle se polykají celé a zapíjí vodou, nebo se rozdělí a obsah se nasype do jídla nebo vody. 

Tento produkt je registrovaný jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí.

Zpět na předchozí stránku.