Důležité upozornění

Homeopatický Manuál© umožňuje se značnou mírou spolehlivosti nalézt účinné homeopatikum, nemůže však zahrnovat veškerá možná řešení. Neodpovídá-li žádný z uvedených popisů potíží skutečnosti, obraťte se na zkušeného homeopata. Homeopatická samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči! Společnost Empatie, s.r.o. nepřebírá žádnou zodpovědnost za případné poškození osob nebo majetku.

Top
BIOPRON9 PREMIUM tbl. 30
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.

BIOPRON9 PREMIUM tbl. 30

Výrobce:Walmark
Katalog. číslo:20303
Běžná cena v obchodech: 291.00 vč. DPH
Naše cena: 279.00 Kč vč. DPH
DPH:15%
Ušetříte: 12.00 Kč
Charakteristika. :Doplněk stravy.
Početks

Biopron 9 Premium je vyváženou a jedinečnou kombinaci probiotických kultur a prebiotik. Obsahuje 9 kmenů vitálních mikroorganismů ve vysoké denní dávce.

Probiotický přípravek je vhodný při a po užívání antibiotik. Kombinace 9 různých probiotických kmenů přináší širší spektrum působení.

Dávkování:

1 tobolka 1 – 2x denně při jídle. Probiotické kmeny v přípravku Biopron 9 jsou přirozenou součástí střevní mikroflóry, a proto je přípravek bezpečný i při dlouhodobém užívání. Je vhodný i pro těhotné a kojící ženy a pro děti od 3 let.

Složení:

Probiotický komplex (Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium longum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus lactis, Streptococcus thermophylus), fruktooligosacharidy, želatina, vitamín C, barvivo.

Upozornění:
Doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Zpět na předchozí stránku.