Důležité upozornění

Homeopatický Manuál© umožňuje se značnou mírou spolehlivosti nalézt účinné homeopatikum, nemůže však zahrnovat veškerá možná řešení. Neodpovídá-li žádný z uvedených popisů potíží skutečnosti, obraťte se na zkušeného homeopata. Homeopatická samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči! Společnost Empatie, s.r.o. nepřebírá žádnou zodpovědnost za případné poškození osob nebo majetku.

Top
Bactoral 16 tablet
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.
AKCE

Bactoral 16 tablet

Výrobce:Pharmaceutical Biotechnology S.r.o
Katalog. číslo:20200
Naše cena: 417.00 Kč vč. DPH
DPH:15%
Charakteristika. :Doplněk stravy.
Početks

Doplněk stravy Bactoral přirozeným způsobem a bez použití antibiotik účinně řeší problémy ORL charakteru, jako jsou záněty středního ucha a infekce horních cest dýchacích.

Doplněk stravy Bactoral obsahuje jedinečnou stabilizovanou kulturu Streptococcus salivarius K12 produkující přírodní antimikrobiální látky (BLIS). Jedná se přátelskou bakterii izolovanou z přirozené lidské mikroflóry dutiny ústní. Tyto bakterie mají přirozenou schopnost obydlet lidskou ústní dutinu, vytěsňují velké množství potenciálních orálních patogenů (např. Streptococcus pyogenes - původce respiračních onemocnění nebo Streptococcus pneumonie - původce záňetu středního ucha) a produkují antimikrobiální látky (BLIS), které tyto nepřátelské mikroby zabíjejí.

SLOŽENÍ:
probiotická kultura Streptococcus salivarius (1 x 109 CFU v 1 tabletě), maltodextrin (plnivo), maltodextrin, trehalóza, stearan hořečnatý (klouzadlo), oxid křemičitý (látka protispékavá)

DÁVKOVÁNÍ:
1 tabletu 1x denně po jídle, nechat volně rozpustit v ústech. Poté 15-20 min nejíst a nepít. V akutních případech 1 tabletu 2x denně.

UPOZORNĚNÍ:
Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Neužívat v případě přecitlivělosti na některou ze složek. Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí.

Skladování: Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25°C. Při nevhodném skladování může dojít k poklesu počtu živých probiotických bakterií.

Upozornění:
Doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Související oddělení:

Zpět na předchozí stránku.