Důležité upozornění

Homeopatický Manuál© umožňuje se značnou mírou spolehlivosti nalézt účinné homeopatikum, nemůže však zahrnovat veškerá možná řešení. Neodpovídá-li žádný z uvedených popisů potíží skutečnosti, obraťte se na zkušeného homeopata. Homeopatická samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči! Společnost Empatie, s.r.o. nepřebírá žádnou zodpovědnost za případné poškození osob nebo majetku.

Top
APO-LAKTÍK For baby 7.5ml
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.
TIP

APO-LAKTÍK For baby 7.5ml

Výrobce:Apotex
Katalog. číslo:20097
Původní cena: 420.00 vč. DPH
Naše speciální cena: 348.00 Kč vč. DPH
DPH:15%
SLEVA:%
Charakteristika. :Doplněk stravy.
Početks

Apo-Laktík for baby - probiotické kapky 7,5 ml
Doplněk stravy 

Obsahují 2 kmeny (Lactobacillus reuteri a Lactobacillus rhamnosus). Navíc jsou doplněné o fruktooligosacharidy. Pro úpravu střevní mikroflóry u malých dětí. Vhodné od i pro kojence.

Kapky ve speciálním balení s pipetou. Speciální balení kapek zajišťuje vysokou ochranu probiotik tím, že jsou před prvním použitím uchovávány odděleně od tekutiny.  
Doporučené dávkování: 5 kapek denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Způsob uchovávání: Skladujte v suchu při teplotě 10–25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí. Chraňte před světlem a přímým slunečním zářením. Za pokojové teploty je doba trvanlivosti neotevřeného balení dva roky (viz. minimální trvanlivost do).
Otevřené balení je použitelné po dobu dvou měsíců. Otevřené balení uchovávejte v lednici

Upozornění:
Doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Zpět na předchozí stránku.