Důležité upozornění

Homeopatický Manuál© umožňuje se značnou mírou spolehlivosti nalézt účinné homeopatikum, nemůže však zahrnovat veškerá možná řešení. Neodpovídá-li žádný z uvedených popisů potíží skutečnosti, obraťte se na zkušeného homeopata. Homeopatická samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči! Společnost Empatie, s.r.o. nepřebírá žádnou zodpovědnost za případné poškození osob nebo majetku.

APO-Brusinky Strong 500mg cps.30
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.

Apo - Brusinky Strong 500 mg 30 kapslí

Výrobce:Apotex
Katalog. číslo:20096
Běžná cena v obchodech: 199.00 vč. DPH
Naše cena: 164.00 Kč vč. DPH
DPH:15%
Ušetříte: 35.00 Kč
Charakteristika. :Doplněk stravy.
Početks

APO-Brusinky Strong 500mg obsahuje brusinkový extrakt CranRich? 36:1 v množství 500 mg (ekvivalent 18 000 mg čerstvých plodů brusinky kanadské – Vaccinium macrocarpon)na jednu kapsli. Kapsle je složena ze želatiny a vody.
 

Dávkování:

Dospělí užívají 1–2 kapsle 1× denně. Děti od 3 let 1 kapsli 1× denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
 

Důležité informace:

Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Přípravek neslouží jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte v suchu při teplotě do 25 °C. Minimální trvanlivost do konce data uvedeného na blistru a boční straně krabičky. Balení obsahuje 30 kapslí.
 

Hmotnost kapslí:

18 g (30 kapslí po 0,6 g)

Upozornění:

Doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Související oddělení:

Zpět na předchozí stránku.