Důležité upozornění

Homeopatický Manuál© umožňuje se značnou mírou spolehlivosti nalézt účinné homeopatikum, nemůže však zahrnovat veškerá možná řešení. Neodpovídá-li žádný z uvedených popisů potíží skutečnosti, obraťte se na zkušeného homeopata. Homeopatická samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči! Společnost Empatie, s.r.o. nepřebírá žádnou zodpovědnost za případné poškození osob nebo majetku.

Top

Partneři

 

Trápí vás v létě alergie na slunce? Vyzkoušejte homeopatika, která vám mohou pomoci, jak při podráždění pokožky UV paprsky, tak při úžehu, nebo úpalu.

Gardentech.cz nabízí zahradní techniku na jaro, léto, na podzim i na zimu. Kvalitní sekačky na trávu, motorové pily, sněhové frézy a další zahradní technika.

Vše pro vaše nejmenší najdete na eshopu Mamaja.cz - nejrůznější dětské pleny látkové, jednorázové, bambusové a další druhy, oblíbená nosítka manduca a šátky na nošení dětí, kojící podprsenky a další.

Kvalitní lyžašské a sportovní oblečení značky SALOMON vás podrží v každé situaci. Běžecká obuv, lyžašské, turistické, nebo zimní boty a oblečení na lyže, běžky a na další sporty.

Converseshop.cz nabízí klasické boty Converse, jako jsou tenisky, vysoké tenisky, kecky a další boty. Converse kromě obuvi nabízí také doplňky a oblečení. Tašky a kabelky Converse, mikiny, trička, kraťasy a další. Vše od značky Converse.

Krásné tradiční skleněné skleněné vánoční ozdoby najdete na eshopu Glassor.cz. Přijďte si vybrat vánoční ozdoby na stromeček podle svého vkusu. Moderní a zábavné ozdoby, nebo klasické skleněné baňky.

Kvalitní italská drogerie Madel vám přináší kvalitní čističe, prací prostředky a dezinfekci. Profesionální úklid vaší domácnosti. Vyberte si ekologické čistící prostředky, sůl do myčky, spreje proti zápachu a další.

Internetový portál Medixa.org je místem, kde každý najde kvalitní a hodnotné informace o zdraví. Na portálu se dočtete veškeré potřebné informace o zdraví, které jsou psány srozumitelně a díky přívětivému uživatelskému prostředí budou snadno pochopitelné. Najdete zde vše ohledně lidského zdraví, jednotlivých nemocí, příznaků nemocí nebo léčbě nemocí.