Důležité upozornění

Homeopatický Manuál© umožňuje se značnou mírou spolehlivosti nalézt účinné homeopatikum, nemůže však zahrnovat veškerá možná řešení. Neodpovídá-li žádný z uvedených popisů potíží skutečnosti, obraťte se na zkušeného homeopata. Homeopatická samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči! Společnost Empatie, s.r.o. nepřebírá žádnou zodpovědnost za případné poškození osob nebo majetku.

Top

Novinky a zajímavé články

Jak se léčit homeopatií ve středním a vyšším věku
NOVINKA! Na pultech knihkupectví od 15. 1. 2014!
  • Nakladatel: CPress
  • EAN: 9788026403432
  • Popis: 1× kniha, brožovaná, 124 stran, 14,5 × 20,5 cm, česky
  • Rozměry: 14,5 × 20,5 cm
  • Rok vydání: 2014 (1. vydání)
 
 
Využijte síly přírodních zdrojů a chraňte své zdraví léčbou bez vedlejších účinků! I po čtyřicítce a pak i ve stáří můžete své zdraví udržet ve skvělé kondici! „Možná jste již dosáhli věku, o kterém jste si vždy mysleli, že musí být spojen se vzrůstajícími zdravotními obtížemi. Dovolte mi vám oponovat. Je ověřenou skutečností, že člověk může být i ve značně pokročilém věku zdráv a prožívat své dny v pohodě a radosti. To, že nás životní zkušenost přesvědčuje o opaku, znamená jediné: buď jsme nepochopili, čím svému zdraví škodíme, nebo neznáme prostředky, jak se účinně léčit. Většinou však obojí. Tato kniha vám otevírá bránu ke zdraví. Kromě praktických návodů, jak pomocí homeopatik léčit celou řadu běžných onemocnění, nabízí i vysvětlení a vědecky ověřená fakta o působení homeopatických léků.“  J. T. Holub.
 
V knize mimo jiné naleznete rady, jaké homeopatické přípravky používat v případě více než 80 onemocnění a zdravotních obtíží, jako jsou například afty, artróza, bolesti hlavy, bolesti kloubů, bolesti zad, borelióza, celulitida a nadměrná tvorba vrásek, deprese a nedostatek energie, dna, hemoroidy, chronická únava, chřipka, inkontinence, kašel, poruchy erekce, nadváha, nadýmání, náchylnost k infekcím, nedoslýchavost, nespavost, opary, osteoporóza, ostruhy, padání vlasů, paradentóza, poruchy ledvin, poruchy paměti, potíže s prostatou, proleženiny, pooperační hojení, revmatismus, šedý zákal, vyčerpanost, vysoký či nízký krevní tlak, vysychání sliznic, zácpa, závratě, žaludeční a žlučníkové potíže, zánět močových cest, zvýšený cholesterol a mnoho dalších.

 

Autor se již mnoho let zabývá homeopatií a poradenstvím v léčbě pomocí homeopatických přípravků. Odborným konzultantem této publikace je MUDr. Pavel Běleš, lékař a homeopat.

 

Jak léčit děti homeopatií

  • Počet stran: 152 stran
  • Formát:148x210 mm - brožovaná lepená
  • Nakladatelstvi: CPRESS
  • Jazyk vydání: čeština
  • Datum vydání: 22.08.2012 

 

Využijte síly přírodních zdrojů a chraňte zdraví svých dětí léčbou bez vedlejších účinků! V této knize určené pro rodiny s dětmi naleznete více než 150 řešení zdravotních potíží dětí, ale také homeopatickou pomoc, když se nedaří početí, dále způsoby mírnění nevolností v těhotenství, usnadnění porodu a rovněž jemnou podporu v případné problémů matky nebo miminka po narození.
Autor vás zároveň jiné seznámí se základními principy homeopatie, proč a jak léčí, představí vám základy tzv. konstituční léčby a pomůže vám zjistit správný konstituční typ vašeho dítěte.
Uvedené homeopatické přípravky jsou volně dostupné v lékárnách na českém trhu!!
V knize naleznete doporučená homeopatika v případě alergie, angíny, bolestí hlavy, astmatu, atopického ekzému, bodnutí hmyzem, bolesti břicha, cestovní nevolnosti, děsivých snů, horečky, hyperaktivity, chřipky a virózy, kašle, koktavosti, krvácení z nosu, nadýmání, neutišitelného křiku, nočního pomočování, novorozenecké žloutenky, planých neštovic, prořezávání zoubků, ­průjmu, reakce po očkování, slunečního úpalu, zánětu spojivek, zánětu středního ucha, zvracení a mnoha dalších.

Autor se již mnoho let zabývá homeopatií a poradenstvím v léčbě pomocí homeopatických přípravků. Odborným konzultantem této publikace je MUDr. Pavel Běleš, lékař a homeopat.

 


TRAUMEEL

mast a tablety

Kombinovaný homeopatiký přípravek TRAUMEEL není mezi homeopatiky žádná novinka. Přesto bychom Vám jej rádi představili:

Traumeel:
- je ideální lék na poranění a záněty pohybového aparátu
- může účinně regulovat zánět a bolest
- nemá žádné vedlejší účinky
- nejsou známy žádné lékové interakce
- je kompatibilní s lokálními anestetiky
- vhodný i pro kojence, těhotné a kojnící ženy

Více informací...

 

Psychodynamizace a elektronická homeopatie

Předchůdcem elektronické homeopatie je takzvaná psychodynamizace, kterou vyvinul německý lékař Gerd Messerer a dosahoval s ní pozoruhodných léčebných výsledků. Messererovy myšlenky později rozvinul Bruce Copen, který se stal průkopníkem radionické homeopatie. Viz např. www.copenlabs.com. Na Copena navázali další badatelé, např. Cyril W. Smith na universitě v Salfordu (Velká Británie). Smith ve svých řadu let trvajících experimentálních studiích prokázal, že účinnost homeopatik připravených klasickou cestou (triturací přírodní substance, postupným ředěním a potencováním) a účinnost homeopatik připravených elektronickou nebo psychodynamickou metodou je zcela srovnatelná. Za zmínku jistě stojí, že renomovaný výrobce homeopatik anglická firma Helios nabízí a prodává široký sortiment homeopatik připravovaný metodou elektronické biorezonance - viz políčko se jménem Peter Chappell na http://www.helios.co.uk/categories.html. Oba typy homeopatik, ať již homeopatikum připravovavné klasickou nebo biorezonanční cestou jsou, co se týče účinnosti, zcela srovnatelné. O elektronické homeopatii byla publikována celá řada odborných studií, statí a článků, které doporučujeme Vaší pozornosti. Klíčová slova pro internetové vyhledávače jsou „electronic homeopathy“, případně „elektronische Homöopathie“ pro němčinu. Také kniha Petera Chappella Druhé similimum pojednává o biorezonanční metodě v homeopatii.

NABÍDKA pro praktikující homeopaty (platí do vyprodání zásob):
Naprogramované kapesní homeopatické computery PSION s návodem, dovoz z Velké Británie. Možnost aplikace až 15 různých homeopatik bioresonanční vibrací (přenosem homeopatické informace) současně. Homeopat zadá pomocí klávesnice název homeopatika v požadované potenci. Poté stisknutím tlačítka "MODE" provede přenos vygenerované homeopatické informace buď přímo na pacienta nebo na inertní materiál (např. globule, alkohol), čímž se připraví homeopatikum plně srovnatelné s přípravkem vyráběným klasickým způsobem. Vysoká kapacita paměti umožňuje ukládat osvědčená homeopatika i jejich kombinace pro opakované aplikace. Podrobnější informace dodáváme spolu s computery a návodem k obsluze.
K dispozici jsou pouze používané přístroje speciálně naprogramované pro účely psychodynamické biorezonance.

Bližší informace a cenovou nabídku si můžete vyžádat na: info@kezdravi.cz