Důležité upozornění

Homeopatický Manuál© umožňuje se značnou mírou spolehlivosti nalézt účinné homeopatikum, nemůže však zahrnovat veškerá možná řešení. Neodpovídá-li žádný z uvedených popisů potíží skutečnosti, obraťte se na zkušeného homeopata. Homeopatická samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči! Společnost Empatie, s.r.o. nepřebírá žádnou zodpovědnost za případné poškození osob nebo majetku.

Borelióza, lymeská borelióza

Mnoho nevysvětlitelných a prostředky školské medicíny neléčitelných potíží mají na svědomí bakterie způsobující lymskou (též lymeskou) boreliózu. Odhaduje se, že osm lidí z deseti je infikováno. Ne každý infikovaný jedinec však trpí typickými symptomy. Ty se objevují zejména v období oslabení imunitního systému a schopnosti detoxikace organismu.

Lymskou boreliózu mají na svědomí tři druhy bakterií, každá se projevuje trochu jinak. Infekce spirochetou Borrelia afzelii napadá klouby a kosti. Dochází k degenerativním změnám projevujícím se podobně jako revma. Borrelia garinii napadá nejčastěji nervovou soustavu. Poslední z trojice, Borrelia burgdorferi sensu stricto, je zodpovědná například za mnoho kožních onemocnění (včetně dlouhodobě se nelepšícího akné) a onemocnění vnitřních orgánů. U lymské boreliózy je typická periodicita opakujících se potíží. Akutní stavy se střídají s obdobími relativní zdravotní pohody.

Léčba lymské boreliózy je velmi obtížná. Spirochety rodu Borrelia totiž žijí a množí se uvnitř tělních buněk (ne v mezibuněčných prostorách jako jiné bakterie) a tudíž nemohou být zlikvidovány antibiotiky. To je možné jen krátce po infekci, než spirochety proniknou do buněk, kde se usadí. Další potíž spočívá v tom, že varovné signály upozorňující na infekci se u některých lidí vůbec neprojeví. Máme na mysli šířící se zarudlou skvrnu kolem vpichu na kůži, který může být způsoben nejen přisátím klíštěte, ale i hmyzem živícím se krví, třeba muchničkami nebo komáry. Tak se může Borrelie nepozorovaně uhnízdit v tělních buňkách.

Přírodní léčba, která výrazně zmírňuje fyzické potíže, spočívá zejména v pravidelné detoxikaci organismu. Hlavním homeopatikem pro léčbu boreliózy je Lymphomyosot. Tento přípravek čistí lymfu a zbavuje tělo patogenů a jejich metabolitů. Druhým „kartáčem“, který se původci boreliózy, bakterii Borrelia Burgdorferi, také líbit nebude, je homeopatikum Nux vomica. Nux čistí mezibuněčné prostory a celkově detoxikuje organismus. Pro podporu imunity se pak osvědčuje Engystol, který brání infekcím a je účinný jako prevence, rozhodně účinnější než mnohá očkování.

Toto trio očišťujících a imunitu posilujících přípravků je známo pod souhrnným názvem HomSet DETOX. Pokud již s boreliózou „válčíte“ a pociťujete na vlastním těle, dopřejte svému tělu očistnou kúru pomocí soupravy HomSet DETOX. Pokud Vaše symptomy připomínají chřipku (bolest kloubů, pocit celkové rozmlácenosti) určitě užívejte ještě Eupatorium perfoliatum. Pokud je napadena zejména nervová soustava, což se může projevit třesem rukou, pocity brnění apod., přidejte si k HomSetu DETOX ještě Hypericum perforatum.

Vzhledem k závažnosti a špatné prognóze neléčeného onemocnění poskytujeme též individuální poradenství na e-mailové adrese info-dotaz(zavináč)kezdravi.cz. Poradenství je placené, částka je dobrovolná. Platit budete až po vyléčení.

  Popis Název položky Cena s DPH
homset_detox_3.jpg

Homeopatická detoxikační a imunitu posilující kůra
LYMPHOMYOSOT
+ ENGYSTOL
+ 2 balení Nux vomica 9CH

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
HomSet DETOX 506.00 Kč
ks
lymphomyosot.jpg

Kombinovaný přípravek, homeopatická specialita. Základní pročišťovací homeopatikum při borelióze. Více informací zde:

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
LYMPHOMYOSOT 187.00 Kč
ks
monokomponety_boiron_127.jpg

Homeopatikum může pomoci při nervových bolestech, třesu a případně dalších nervových potížích.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
HYPERICUM PERFORATUM 9CH 87.00 Kč
ks