Důležité upozornění

Homeopatický Manuál© umožňuje se značnou mírou spolehlivosti nalézt účinné homeopatikum, nemůže však zahrnovat veškerá možná řešení. Neodpovídá-li žádný z uvedených popisů potíží skutečnosti, obraťte se na zkušeného homeopata. Homeopatická samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči! Společnost Empatie, s.r.o. nepřebírá žádnou zodpovědnost za případné poškození osob nebo majetku.

Alzheimerova choroba

Pro zmírnění symptomů Alzheimerovy choroby a zpomalení jejího postupu lze dobře využít symptomatickou homeopatickou léčbu. Samozřejmě je možná a dokonce žádoucí i osobní návštěva v některé z homeopatických poraden a léčba individuálně zvoleným konstitučním homeopatikem.

Při symptomatické homeopatické léčbě poruch paměti a dalších projevů Alzheimerovy choroby se uplatňuje trio přípravků: Baryta carbonica  9CH, Schüsslerova sůl č. 2, Calcium phosphoricum, a Phosphorus 9CH.

Případně můžete zvolit rozšířenou variantu, homeopatický kvartet, který kromě již uvedených přípravků obsahuje ještě homeopatikum Argentum nitricum 9CH. S objednanými přípravky obdržíte informační list k podávání homeopatik a homeopatické léčbě.

Dále je vhodné podpořit funkci mozku vhodnými potravními doplňky, např. přípravkem DL-Ginkgo Active.

  Popis Název položky Cena s DPH
noimage.gif

Základní přípravky: Baryta carbonica  9CH, Schüsslerova sůl č. 2, Calcium phosphoricum, a Phosphorus 9CH.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
Trio Alzheimer 273.00 Kč
noimage.gif

Rozšířená varianta pro symptomatickou léčbu Alzheimerovy choroby: Baryta carbonica  9CH, Schüsslerova sůl č. 2, Calcium phosphoricum, Phosphorus 9CH a Argentum nitricum 9CH.

Charakteristika. :Léčivý přípravek. Homeopatikum.
Kvartet Alzheimer 360.00 Kč