Důležité upozornění

Homeopatický Manuál© umožňuje se značnou mírou spolehlivosti nalézt účinné homeopatikum, nemůže však zahrnovat veškerá možná řešení. Neodpovídá-li žádný z uvedených popisů potíží skutečnosti, obraťte se na zkušeného homeopata. Homeopatická samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči! Společnost Empatie, s.r.o. nepřebírá žádnou zodpovědnost za případné poškození osob nebo majetku.

Top

Homeopatický manuál

Homeopatie je přírodní, velmi účinná a přitom zcela bezpečná léčebná metoda. Ve vyspělých státech světa představuje homeopatie nejrozšířenější obor takzvané 'alternativní' medicíny. Cílem a posláním homeopatické léčby je obnovení zdraví, nikoli potlačování nepříjemných stavů, aniž by byla odstraněna jejich příčina. Homeopatická léčba je tedy léčbou skutečnou, léčbou navracející zdraví. Homeopatie nemá žádná omezení a je vhodná pro všechny věkové kategorie, od miminek po seniory. Homeopatie je naprosto bezpečná a tedy vhodná i pro nastávající nebo kojící maminky.

Ve zvoleném oddělení Homeopatického manuálu© porovnejte popisy uvedené u jednotlivých homeopatik se skutečným stavem a symptomy onemocnění. Pro léčbu zvolte homeopatikum, případně několik homeopatik, jejichž popisy odpovídají skutečnému stavu.

S objednanými homeopatiky zasíláme informační list k užívání homeopatik a homeopatické léčbě.